niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraJarmark Bożonarodzeniowy. Poszukiwani rękodzielnicy

Jarmark Bożonarodzeniowy. Poszukiwani rękodzielnicy

Od 15 do 21 grudnia będzie można wybrać się zielonogórski deptak, na którym stanie tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy. Do 30 listopada organizatorzy czekają na rękodzielników, którzy chcą zaprezentować swoje produkty w drewnianych domkach i namiotach.

W tym roku również nie zabraknie Jarmarku Bożonarodzeniowego w Zielonej Górze. Choć nie jest on tak duży, jak te np. we Wrocławiu czy w Krakowie, potrafi oczarować niejednego przechodnia. Zielonogórzanie będą mogli wybrać się na deptak już od 15 grudnia, aby zapoznać się z ofertą lokalnych rękodzielników. Jarmark Bożonarodzeniowy będzie otwarty od godziny 12:00 do godziny 19:00.

Osoby, które chcą się zgłosić i wstawić swoje produkty na tegorocznym jarmarku, mają czas do końca listopada. Do następnego czwartku (30 listopada) organizatorzy, czyli Centrum Biznesu, czekają na maile zgłoszeniowe na na adres mailowy: finanse@centrumbiznesu.zgo.pl. Zgłaszać mogą się nie tylko osoby fizyczne, ale także przedsiębiorcy, artyści, stowarzyszenia oraz grupy formalne i nieformalne.

Dzięki zgłoszeniom zielonogórzanie będą mogli zaopatrzyć się m.in. w miody, nalewki, wędliny czy sery oraz ozdoby świąteczne. Szczegóły dotyczące zgłoszeń znajdziecie na stronie centrumbiznesu.zgo.pl. Dostępny jest tam także cennik opłat za wypożyczenie domku lub namiotu dla osób, które chcą wystawić swoje produkty.

Jednocześnie został ogłoszony termin tegorocznej Wigilii Miejskiej. Wspólne świętowanie Bożego Narodzenia odbędzie się w niedzielę, 17 grudnia. Godzina nie została jeszcze podana.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
bezchmurnie
21.4 ° C
21.7 °
18.4 °
35 %
4.6kmh
0 %
niedz.
23 °
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE