niedziela, 14 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraKlub Kibica Zastal z nową inicjatywą na rzecz zielonogórskiej drużyny

Klub Kibica Zastal z nową inicjatywą na rzecz zielonogórskiej drużyny

Przed Eneą Stelmetem Zastalem BC Zielona Góra zostało zaledwie 9 meczów w Orlen Basket Lidze. Najbliższe spotkania to dla drużyny być albo nie być, bowiem zespół walczy o utrzymanie w rozgrywkach. Aby okazać wsparcie zielonogórzanom, Klub Kibica Zastal ma pewien pomysł!

W najbliższy wtorek o godzinie 16:10 hala CRS stanie się miejscem pełnym ekscytacji i wspólnej zabawy. Klub Kibica serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków drużyny na nagranie! To niezwykła okazja, by pokazać poparcie oraz stworzyć niezapomnianą atmosferę wspierającą naszych zawodników.

Uczestnicy wydarzenia powinni zebrać się w holu hali, a jednym wymogiem jest ubranie się na zielono! Organizatorzy liczą na liczne przybycie, nie zapominając o swoich najmłodszych kibicach – dzieci również są mile widziane! Klub Kibica Zastal chce stworzyć coś wyjątkowego, dlatego planuje nagrać krótki filmik z dopingiem kibiców, który będzie jednocześnie zaproszeniem na czwartkowe spotkanie. W ostatni dzień lutego zielonogórska ekipa zmierzy się u siebie z WKS-em Śląskiem Wrocław.

Niech hol hali zapełni się jak największą ilością kibiców! Im więcej osób, tym silniejsze wsparcie dla naszej drużyny, a także imponujący efekt tej niezwykłej inicjatywy. Wspólnie kibice mogą zdziałać wiele, co pokazali już swoim wsparciem podczas domowych spotkań Enei Stelmet Zastalu Zielona Góra w hali CRS.

Wsparcie ma ogromne znaczenie dla zawodników, co wielu z nich potwierdzało w wywiadach. Każdy oklask, każdy dopingujący okrzyk dodaje im sił i motywacji do walki na boisku.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
14.4 ° C
15.6 °
14.4 °
77 %
5.6kmh
100 %
niedz.
17 °
pon.
11 °
wt.
9 °
śr.
10 °
czw.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE