piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraKolejne bazgroły znikną z murów Zielonej Góry

Kolejne bazgroły znikną z murów Zielonej Góry

Od soboty, 7 października, trwa akcja Pogromców Bazgrołów z okazji ich szóstych urodzin. Jeden budynek został już wyczyszczony, a teraz pora na kolejne. Następnym celem Pogromców będą ściany bramy przy ulicy Drzewnej.

Podczas drugiego z czterech zaplanowanych na październik spotkań Pogromców Bazgrołów zostanie wyczyszczona z graffiti brama znajdująca się przy ulicy Drzewnej 2. Akcja startuje o godzinie 11:00 w sobotę, 14 października.

Organizatorzy akcji zapraszają mieszkańców do pomocy. Na miejscu każdy z uczestników będzie miał zapewnione przedmioty potrzebne do czyszczenia m.in. farby, wałki, pędzle, rękawiczki, płyn do czyszczenia bazgrołów, szczotki oraz gąbki. Oprócz tego Pogromcy Bazgrołów oferują świetny humor i uczucie spełnienia.

Z tej okazji, że październikowe akcje są akcjami urodzinowymi, pomocni uczestnicy otrzymają również jedyne w swoim rodzaju koszulki Pogromców Bazgrołów. Cały projekt realizowany dzięki pomocy finansowej Miasta Zielona Góra.

W kolejnych tygodniach października odbędą się jeszcze dwa spotkania, podczas których zostaną wyczyszczone kolejne budynki. Będzie ich w sumie cztery, ponieważ w pierwsza akcja Pogromców Bazgrołów także miała cztery spotkania.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
28.4 ° C
28.9 °
28.4 °
41 %
4.1kmh
100 %
pt.
30 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
22 °
wt.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE