sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno Odrzańskie41-letnia kobieta przyznała się do zabójstwa. Grozi jej dożywocie

41-letnia kobieta przyznała się do zabójstwa. Grozi jej dożywocie

Od soboty – 5 marca – policja i straż pożarna z Krosna Odrzańskiego poszukują zwłok mężczyzny, który został zamordowany. Do zabójstwa przyznała się 41-letnia kobieta.

W sobotę – 5 marca – w okolicach Osiecznicy, wzdłuż Odry prowadzone były poszukiwania. Jak się okazało, służby poszukują zwłok mężczyzny, który miał zostać zamordowany. Policja nie przekazywała szczegółowych informacji, dla dobra śledztwa.

W poniedziałek – 7 marca – miał miejsce trzeci dzień poszukiwań. Strażacy i policjanci przeszukali Odrę na wysokości Osiecznicy i Połęcka – gmina Maszewo. Ciała wciąż nie udało się znaleźć.

Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrzańskim i pojawiły się nowe informacje, dotyczące zabójstwa. Do zarzucanego czynu przyznała się 41-letnia kobieta, która była konkubiną ofiary. Miała pozbyć się zwłok, wyrzucając je do Odry w okolicach Osiecznicy – gm. Krosno Odrzańskie.

Jak informuje rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze, Ewa Antonowicz, kobiecie grozi dożywocie. Ponadto zatrzymano jeszcze jedną osobę, w związku z podejrzeniem zabójstwa.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
słabe opady deszczu
7.1 ° C
8.8 °
7 °
95 %
3.5kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
5 °
pon.
7 °
wt.
6 °
śr.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE