poniedziałek, 5 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieMorderstwo w Krośnie Odrzańskim?

Morderstwo w Krośnie Odrzańskim?

Policja w Krośnie Odrzańskim uzyskała informację o tym, że mogło dojść do zabójstwa. Sprawca miał pozbyć się zwłok, wrzucając je do rzeki.

Poza tym niewiele wiadomo. W sobotę – 5 marca – rozpoczęły się poszukiwania na Odrze w okolicach Osiecznicy – gm. Krosno Odrzańskie. Jutro poszukiwania mają zostać wznowione wraz z wykorzystaniem sonaru. W poszukiwaniach biorą udział funkcjonariusze policji i straży pożarnej.

W rozmowie z Gazetą Lubuską Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim, podinspektor Marcin Maludy poinformował, że czynności dotyczą prawdopodobnego zabójstwa.

– Prowadzone przez nas czynności związane są ze zdarzeniem o charakterze kryminalnym. Domniemamy, na podstawie podejmowanych przez nas wcześniej czynności, że doszło do zabójstwa, a ciało mogło zostać wyrzucone do rzeki – powiedział Maludy w Gazecie Lubuskiej.

W związku ze sprawą została zatrzymana jedna osoba. Dla dobra śledztwa policjanci nie zdradzają więcej informacji. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że funkcjonariusze policji przeprowadzali w sobotę wizję lokalną w jednym z budynków przy ulicy Podgórnej. Sprawa może dotyczyć osoby, która wcześniej została uznana za zaginioną. Nie są to jednak oficjalne informacje i czekamy na ich potwierdzenie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
3.7 ° C
3.7 °
1.8 °
82 %
1.7kmh
100 %
pon.
4 °
wt.
4 °
śr.
2 °
czw.
3 °
pt.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE