sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGubinWielka prezentacja Cariny Gubin

Wielka prezentacja Cariny Gubin

Imprezy z takim rozmachem Carina Gubin jeszcze nie robiła. Przed rozpoczęciem rundy rewanżowej zorganizowano specjalną prezentację zespołu.

W piątek – 4 marca – o godz. 18.00 w Hali Sportowej Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych rozpoczęła się specjalna prezentacja Cariny Gubin. Tego typu wydarzenia lokalny klub piłkarski jeszcze nie organizował.

Zaproszono kibiców, którzy mogli poznać drużyny młodzieżowe oraz ekipę seniorów, która będzie rywalizować w rundzie rewanżowej w III lidze. Carina wzmocniła się kilkoma nowymi zawodnikami. Wśród nich znaleźli się: Kamon Yuya z Japonii, a także Tymoteusz Seweryn, Szymon Czajor, Przemysław Siudak, Kacper Masny i Patryk Rys.

Poznaliśmy też sztab trenerski oraz zaprezentowano nowe koszulki, w których od teraz będzie grała Carina. Trener pierwszego zespołu, Grzegorz Kopernicki podkreślał, że zespół obecnie znajduje się w dobrej dyspozycji, ale nie należy przywiązywać wagi do wyników w sparingach. – Naszą formę zweryfikuje boisko podczas rozgrywek ligowych – powiedział.

Głos też zabrał prezes Andrzej Iwanicki. Podziękował sponsorom, którego grono się systematycznie powiększa i dzięki temu Carina Gubin może sięgać wyżej. Celem na obecny sezon ma być pewne utrzymanie w III lidze, ale w następnym sezonie będzie próba włączenia się do walki o awans do II ligi!


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
-0.1 ° C
0.1 °
-1.6 °
94 %
2.7kmh
100 %
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
-1 °
wt.
-2 °
śr.
-4 °

NAJPOPULARNIEJSZE