środa, 1 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno Odrzańskie7000 zł za miesiąc dla ratownika

7000 zł za miesiąc dla ratownika

Poszukiwany jest ratownik na kąpielisko w Łochowicach. Proponowana pensja? 7000 zł za miesiąc pracy!

W miniony weekend oficjalnie otworzył się kolejny letni sezon na kąpielisku w Łochowicach. Tym razem jednak kąpielisko jest niestrzeżone, ponieważ nie udało się zatrudnić ratownika.

Urząd Miasta Krosno Odrzańskie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji wciąż szukają ratownika wodnego, który będzie czuwał nad bezpieczeństwem nad jeziorem Glibiel. Trzeba przyznać, że oferowane są niemałe pieniądze. Z drugiej strony czuwanie nad bezpieczeństwem nad wodą, to też spora odpowiedzialność.

Poniżej oferta:

„Oferujemy 7000 zł/miesiąc (umowa zlecenie, w przypadku osób do 26 roku życia jest to kwota „na rękę”) zakwaterowanie (bezpłatne noclegi). Oczekujemy pracy w godzinach od 10.00 do 18.00 na kąpielisku miejskim w Łochowicach, nad jeziorem Glibiel (gmina Krosno Odrzańskie)

Kontakt i szczegóły pod numerem telefonu tel. 68 383 54 08 lub 506 289 679

Do podjęcia pracy w zawodzie ratownik wodny niezbędne jest:

  • uzyskanie zaświadczenia o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych w sprawie szkoleń w ratownictwie wodnym lub posiadanie stopnia młodszego ratownika WOPR lub ratownika WOPR, uzyskanego przed 2012 rokiem, tj. przed wejściem przepisów prawnych ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych,
  • posiadanie karty pływackiej,
  • ukończenie kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskanie tytułu ratownika zgodnie z ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym oraz od września 2021 r. jedno z uprawnień przydatnych w ratownictwie wodnym.”

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
słabe opady deszczu
3.6 ° C
3.8 °
2.8 °
99 %
3.4kmh
100 %
śr.
4 °
czw.
4 °
pt.
6 °
sob.
4 °
niedz.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE