środa, 17 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieAnna Mikołajczyk pełniącą obowiązki burmistrza Krosna Odrzańskiego

Anna Mikołajczyk pełniącą obowiązki burmistrza Krosna Odrzańskiego

Anna Mikołajczyk, dotychczasowa sekretarz gminy Krosno Odrzańskie otrzymała dzisiaj powołania do pełnienia funkcji Burmistrza Krosna Odrzańskiego. Uroczystość wręczenia odbyła się w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim.

Niemal pewne było, że stanowisko do czasu wyborów samorządowych uzyska Roman Siemiński, dotychczasowy zastępca burmistrza ten jednak ze względów osobistych podjął decyzję o wycofaniu się z procedury powoływania na stanowisko osoby pełniącej funkcję Burmistrza Krosna Odrzańskiego.

W związku z tym Kancelaria Prezesa Rady Ministrów przyjęła wniosek o powołanie Anny Mikołajczyk. Nominację otrzymała z rąk obecnego wojewody lubuskiego Marka Cebuli, a w przeszłości burmistrza Krosna Odrzańskiego.

Anna Mikołajczyk, pracownik samorządowy z ponad 20-letnim stażem, od początku drogi zawodowej związana z Urzędem Miasta w Krośnie Odrzańskim. Od 2019 r. Sekretarz Gminy Krosno Odrzańskie, wcześniej przez ponad 11 lat Naczelnik Wydziału Organizacyjnego.

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku zarządzanie i marketing w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu oraz podyplomowego studium public relations na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń związanych z funkcjonowaniem jednostek samorządu terytorialnego (JST), administracji oraz zarządzania zasobami ludzkimi i coachingu. Koordynatorka prac Zespołu ds. organizacji wyborów w Gminie Krosno Odrzańskie.

Prywatnie żona i mama, miłośniczka dobrej muzyki, literatury, podróży oraz gry w scrabble.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie małe
3.8 ° C
3.8 °
1.8 °
90 %
1.8kmh
35 %
śr.
4 °
czw.
10 °
pt.
7 °
sob.
6 °
niedz.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE