poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieBędzie remont betonówki. Droga zamknięta na kilka dni

Będzie remont betonówki. Droga zamknięta na kilka dni

Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim poinformował, że firma Strabag zamierza wyremontować drogę – „betonówkę” – między wałem a stadionem. Czy to pomoże zmniejszyć korki w mieście?

Odkąd przy moście tymczasowym w Krośnie Odrzańskim wprowadzono ruch wahadłowy, to kierowcy szukają alternatywnych dróg, którymi mogą wydostać się z miasta lub do niego się dostać i przynajmniej częściowo ominąć potężne korki. Jedną z opcji jest tzw. „betonówka”, prowadząca do Połupina.

W najbliższych dniach „betonówka” będzie wyłączona z użytku z powodu planowanego remontu. Od poniedziałku (4 grudnia) ten odcinek będzie nieprzejezdny przez trzy dni.

– W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę od godz. 7.00 do godz. 16.00 droga będzie nieprzejezdna – informuje Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim. – Firma Strabag będzie – między wałem a stadionem – układać płyty betonowe, które usprawnią przejazd w kierunku placu św. Jadwigi, a dalej przez most tymczasowy.

Po remoncie przejazd tym odcinkiem powinien być łatwiejszy, co może zachęcić kolejnych kierowców do korzystania z tej drogi. Czy pozwoli to zmniejszyć korki w Krośnie Odrzańskim? Wątpliwe. Wciąż czekamy na zapowiadane przywrócenie ruchu w dwóch kierunkach przy moście…


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie umiarkowane
14.3 ° C
14.3 °
13.3 °
88 %
1.3kmh
77 %
pon.
26 °
wt.
27 °
śr.
30 °
czw.
31 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE