niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieBiedronka do remontu. Znamy szczegóły

Biedronka do remontu. Znamy szczegóły [Wizualizacje]

Od 9 lipca nieczynny jest sklep Biedronka przy ul. Chopina. Wielki baner informuje o remoncie. W centrali firmy udało nam się dowiedzieć jak będzie wyglądał nowy sklep i kiedy należy spodziewać się otwarcia.

Biedronka to jeden z ulubionych sklepów Polaków. Nic więc dziwnego, że wiele osób zaczęło dopytywać o remont marketu przy ul. Chopina. Postanowiliśmy zapytać u źródła jak będzie wyglądać nowe oblicze Biedronki.

W sklepie przy ul. Chopina 8 w Krośnie Odrzańskim trwają prace modernizacyjne. Celem modernizacji obiektu jest podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie sklepu do standardu 3.0, który skupia się m.in. na nowej ekspozycji strefy promocji i kwiatów czy nowym ustawieniu wysp na owoce i warzywa – mówi w rozmowie z nami Marcin Berezowski, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka odpowiedzialny m.in. za sklepy w Krośnie Odrzańskim.

Okazuje się, że nowa placówka zyska nie tylko nowoczesny i przestronny wygląd, ale też powstanie nowa piekarnia oraz nowe przestronne stanowisko na owoce, warzywa oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niskiej temperaturze. Skąd pomysł na przebudowę?

Remonty naszych sklepów mają również na celu zminimalizowanie wpływu na środowisko. Dzieje się to m.in. poprzez zmniejszanie poboru energii elektrycznej, dzięki zastosowaniu szeregu urządzeń energooszczędnych np. chłodniczych czy oświetleniu LED. Sklep zostanie wyposażony w 6 kas samoobsługowych oraz 3 kasy liniowe. Powiększona zostanie również sala sprzedaży – dodaje M. Berezowski.

Ponowne otwarcie sklepu zaplanowane jest w pierwszej połowie września, z tej okazji na klientów czekać będą liczne promocje i atrakcje. Do tego czasu do dyspozycji Krośnian pozostaje sklep na ul. Wakacyjnej.

Wizualizacje nowej Biedronki:


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie umiarkowane
24.8 ° C
24.8 °
23.8 °
39 %
1.6kmh
83 %
niedz.
25 °
pon.
25 °
wt.
27 °
śr.
18 °
czw.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE