piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieBombkowa akcja na rzecz Domu Dziecka w Krośnie Odrzańskim

Bombkowa akcja na rzecz Domu Dziecka w Krośnie Odrzańskim

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a tym samym kolejna odsłona bombkowej akcji na rzecz krośnieńskiego Domu Dziecka.

Wigilia Miejska i Jarmark Bożonarodzeniowy wkrótce ponownie zostaną zorganizowane w Krośnie Odrzańskim. Wraz z nimi ponownie przeprowadzona zostanie akcja pomocowa dla lokalnego Domu Dziecka. Burmistrz Marek Cebula znów będzie podpisywał bombki dla mieszkańców w zamian za datki na rzecz krośnieńskiego Domu Dziecka.

Jak akcja będzie wyglądała w tym roku? W latach szalejącej pandemii Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim organizował akcję przez Internet. Teraz oba sposoby zostaną połączone.

– 9 grudnia 2023 roku w trakcie Wigilii Miejskiej i Jarmarku Bożonarodzeniowego burmistrz będzie podpisywał bombki, ale już teraz można również zamówić bombkę za pomocą Internetu – czytamy w komunikacie krośnieńskiego Urzędu Miasta.

Wszyscy, którzy chcieliby zostać posiadaczami bombki z podpisem Burmistrza muszą ją zamówić dzwoniąc lub pisząc do Centrum Artystyczno-Kulturalnego „Zamek” w Krośnie Odrzańskim pod numer telefonu: 609 006 275 (dni pracujące od godziny 07.30 do 15.30) lub wysyłając e-mail na adres: t.miechowicz@zamek.krosnoodrzanskie.pl (koniecznie z podaniem numeru kontaktowego).

Zamówione w ten sposób wcześniej bombki będzie można odebrać w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta i Gminy w Krośnie Odrzańskim przy ulicy Parkowej 1 – wrzucając przy okazji do puszki darowiznę. Jak zawsze liczymy na Państwa wsparcie.

– Akcję organizujemy jak zwykle we współpracy z naszą krośnieńską parafią i oddziałem Caritas Polska – podają krośnieńscy urzędnicy. – Informujemy, że – jak co roku – cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup rzeczy, które uzgodnimy z kadrą domu dziecka. W ten sposób do dzieci trafi to, co rzeczywiście jest potrzebne.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
17.1 ° C
17.7 °
17.1 °
66 %
1.8kmh
87 %
pt.
31 °
sob.
23 °
niedz.
22 °
pon.
22 °
wt.
17 °

NAJPOPULARNIEJSZE