poniedziałek, 25 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieDo Zielonej Góry przez Połupin nie pojedziemy

Do Zielonej Góry przez Połupin nie pojedziemy

Od dzisiaj – 16 sierpnia – nie możemy pojechać z Krosna Odrzańskiego przez Połupin do Zielonej Góry. Odcinek drogi krajowej jest zablokowany.

Rozpoczęły się prace związane z rozebraniem mostu na DK29, na wylocie z Krosna Odrzańskiego. Mostek zostanie przebudowany i delikatnie przesunięty. Będzie on zlokalizowany nieco dalej od skrzyżowania, co wpłynie na poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wykonana zostanie również przebudowa dojazdów do mostu, związana z koniecznością połączenia się z istniejącą drogą i odtworzenia nawierzchni po rozbiórce mostu. Inwestycja obejmie także przebudowę kolidujących sieci uzbrojenia terenu – teletechnicznej i wodociągowej – oraz budowę kanału technologicznego i elementów odwodnienia drogi.

We wtorek – 16 sierpnia – wprowadzono zmiany w organizacji ruchu drogowego. Zablokowany został odcinek drogi DK29 na wylocie z Krosna Odrzańskiego w kierunku Połupina. To oznacza, że kierowcy nie dostaną się z Krosna Odrzańskiego przez Połupin do Zielonej Góry. Wyznaczono objazd drogą w kierunku Gubina aż do skrzyżowania z DK32. Ta zmiana ma obowiązywać na czas trwania prac, które potrwają około osiem miesięcy.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
pochmurnie
16 ° C
16 °
13.8 °
83 %
1.8kmh
23 %
pon.
16 °
wt.
25 °
śr.
27 °
czw.
26 °
pt.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE