piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieDużo atrakcji na Majówkę w Krośnie

Dużo atrakcji na Majówkę w Krośnie

Majówka w Krośnie Odrzańskim w tym roku będzie pełna atrakcji. Co dokładnie nas czeka?

Sporo będzie działo się jeszcze przed Majówką w Krośnie Odrzańskim, ponieważ 29 i 30 kwietnia na placu Unii Europejskiej odbywać się będzie Festiwal Smaków Świata. Będzie to jednak przedsmak przed atrakcjami, które czekają na nas w pierwszych dniach maja.

W poniedziałek – 1 maja – zorganizowane zostaną dwa duże wydarzenia. Jednym z nich będzie Święto Holi znane również jako Święto Kolorów, które odbędzie się na parkingu przed Zamkiem Piastowskim. Start o godz. 14.00. Wcześniej jednak odbędzie się Majówka na sportowo – o godz. 10.00 na stadionie OSiR przy ulicy Pocztowej odbędzie się turniej siatkonogi. Będą też dmuchańce i inne atrakcje dla dzieci.

We wtorek Majówka przeniesie się do Parku Tysiąclecia i na promenadę. Tam będzie odbywał się Piknik dla Biało-Czerwonej, który ruszy o godz. 14.00. W programie m.in. Rodzinny Bieg dla Biało-Czerwonej czy bicie krośnieńskiego rekordu długości flagi.

3 maja odbędą się tradycyjne obchody Święta Konstytucji. O godz. 10.00 w kościele pw. św. Jadwigi Śląskiej zaplanowano mszę św. w intencji Ojczyzny. Godzinę później na placu św. J. Śląskiej odbędą się uroczystości patriotyczne.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
23.5 ° C
23.8 °
23.3 °
42 %
4kmh
100 %
pt.
24 °
sob.
26 °
niedz.
27 °
pon.
26 °
wt.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE