czwartek, 23 maja, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieGmina Przyszłości powraca. Będzie można głosować na przyszłe inwestycje

Gmina Przyszłości powraca. Będzie można głosować na przyszłe inwestycje

Gmina Przyszłości to specjalna gala, na której mieszkańcy gminy Krosno Odrzańskie poznają szczegóły m.in. na temat przyszłym inwestycji. Teraz sami będą mogli o nich zdecydować.

Przed pandemią Gmina Przyszłości była dużym wydarzeniem, połączonym z ogłoszeniem wyników Budżetu Obywatelskiego. Ten ostatni, ze względu na zmiany w przepisach, nie jest w gminie Krosno Odrzańskie realizowany. Ale Gmina Przyszłości, to nie tylko Budżet Obywatelski. Na galach urzędnicy podsumowywali swoją działalność i przekazywali mieszkańcom gminy informacje na temat przyszłości.

W tym roku Gmina Przyszłości powraca. Odbędzie się w poniedziałek – 27 marca, o godz. 18.00 w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Pułaskiego 3 w Krośnie Odrzańskim. Gala będzie się różnić od poprzednich. Głównie tym, że mieszkańcy będą mogli zagłosować w sprawie inwestycji.

Podczas Gminy Przyszłości każdy będzie mógł zagłosować na najciekawsze, najlepsze, najważniejsze inwestycje. Głosowanie będzie podzielone na dwie części:

  • inwestycje już zrealizowane (która według mieszkańców była najważniejsza)
  • planowane inwestycje (na której samorząd krośnieński powinien się skupić w pierwszej kolejności)

– Przychodząc na spotkanie otrzymacie pocztówki do głosowania – informują krośnieńscy urzędnicy. – Na każdej z nich będzie możliwość zaznaczenia trzech zadań, które zyskały Państwa przychylność. Po zakończeniu Gminy Przyszłości i wrzuceniu pocztówek do specjalnie przygotowanych urn, otrzymacie Państwo kubek promocyjny.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
15.4 ° C
16 °
15.4 °
90 %
3.7kmh
100 %
czw.
21 °
pt.
24 °
sob.
27 °
niedz.
26 °
pon.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE