niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieJak zostać wolontariuszem WOŚP w Krośnie Odrzańskim?

Jak zostać wolontariuszem WOŚP w Krośnie Odrzańskim?

Trwają przygotowania do 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ty też możesz pomóc jako wolontariusz. Jak się zgłosić do sztabu w Krośnie Odrzańskim?

Podczas poprzedniego Finału WOŚP sztab w Krośnie Odrzańskim zebrał pokaźną kwotę w wysokości blisko 100 tys. zł. Doliczając do tego również pieniądze zebrane przez sztab w sąsiedniej Osiecznicy, to w sumie w okolicy Krosna Odrzańskiego zebrano na rzecz Wielkiej Orkiestry aż 132 tys. zł.

W tym roku w Krośnie Odrzańskim liczą na poprawę tego wyniku. Czy się uda? Na pewno można się do tego przyłożyć. Obecnie krośnieński sztab WOŚP szuka wolontariuszy, którzy pomogą w przygotowaniach do Finału oraz podczas zbiórki.

Jak się zarejestrować? Należy zgłosić się do Centrum Artystyczno-Kulturalnego „Zamek” w Krośnie Odrzańskim lub zadzwonić na numer telefonu 605 679 475. W ten sam sposób można również zarejestrować sztabowe puszki stacjonarne.

https://www.facebook.com/KrosnoWosp/videos/1263116294321536/

32. Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. 24 października ogłoszony został cel 32. Finału WOŚP: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
słabe opady śniegu
-2.9 ° C
-2.9 °
-3.4 °
94 %
4kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-1 °
wt.
-0 °
śr.
2 °
czw.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE