niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGubinPolicjant z Gubina z sukcesem na Mistrzostwach Polski!

Policjant z Gubina z sukcesem na Mistrzostwach Polski!

Młodszy aspirant Grzegorz Łukowiak z komisariatu policji w Gubinie wziął udział w mistrzostwach Polski w ju-jitsu. Zdobył brązowy medal!

Młodszy aspirant Grzegorz Łukowiak jest dyżurnym w Zespole Dyżurnych Komisariatu Policji w Gubinie. Zanim jednak objął to stanowisko, przez wiele lat pracował w patrolówce, gdzie spotykał się z wieloma sytuacjami, w których wykorzystywał zdobyte podczas treningów jiu-jitsu umiejętności. To sztuka walki, wymagająca dużej sprawności fizycznej, szybkości, umiejętności logicznego myślenia i sprytu. Na stałe wpisała się ona w życie Grzegorza i pomaga mu podczas prowadzenia zajęć z taktyki i techniki interwencji policyjnych, których jest instruktorem. Swoimi umiejętnościami dzieli się z kolegami i koleżanki z pracy, ale nie tylko.

W 2018 roku G. Łukowiak założył w Gubinie klub ju-jitsu, gdzie jest jednym z trenerów. Wiele godzin na macie, sparingów, w tym z zawodnikami z klubów z Zielonej Góry i Sulechowa, przygotowań siłowych z ciężarami, a także odpowiednia dieta przyniosły efekt.

Po dwumiesięcznych, wymagających samodyscypliny przygotowaniach był gotowy, aby zmierzyć się z innymi zawodnikami podczas XIX Mistrzostw Polski w jiu-jitsu, które odbyły się w dniach 11 -12 listopada w Warszawie. Podczas odbywających się w systemie pucharowym zawodów, stoczył trzy walki, w tym dwie zakończył przed czasem, co dało mu brązowy medal w kategorii 88,3 kilogramy Master i dwa purpurowe pasy.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
słabe opady śniegu
-2.7 ° C
-2.6 °
-3.3 °
91 %
4.2kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-0 °
wt.
1 °
śr.
2 °
czw.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE