czwartek, 2 lutego, 2023

Jesień życia pełna barw

Krośnieńscy seniorzy wiedzą, jak zorganizować sobie czas i rozwinąć swoje pasje. W ramach projektu „Jesień życia pełna barw” przygotowywali przepiękne obrazy, które już niedługo będą dostępne na wystawie.

– Jestem zachwycona jak Panie podejmują wszelkie akcje plastyczne. Doskonale pracują wspólnie i świetnie się integrują – mówi prowadząca zajęcia Katarzyna Żok.

Stowarzyszenie Krośnieński Uniwersytet Trzeciego Wieku na realizację tego zadania pozyskało środki w ramach drugiego naboru programu „Złoty Wiek” z Funduszu Wspólnota Pokoleń.

Fundacja Wspólnota Pokoleń powstała 9.02.2011 roku. Do głównych obszarów działania Fundacji należy m.in. umacnianie postaw obywatelskich i edukacja młodzieży, integracja społeczna, w tym  upowszechnianie aktywności na rzecz rozwoju społeczności lokalnych oraz wsparcie dla osób wykluczonych i znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Prezesem Stowarzyszenie Krośnieński Uniwersytet Trzeciego Wieku jest Halina Januszkiewicz, a sam Uniwersytet niedawno zamknął semestr. Seniorzy wrócą do pracy i studiowania jesienią.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie małe
4.2 ° C
4.3 °
2.1 °
75 %
3.7kmh
35 %
czw.
3 °
pt.
7 °
sob.
3 °
niedz.
2 °
pon.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE