sobota, 4 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościZielona GóraZlot fanów Ani z Zielonego Wzgórza

Zlot fanów Ani z Zielonego Wzgórza

Okazuje się, że ponad 100-letnia powieść autorstwa Lucy Montgomery „Ania z Zielonego Wzgórza” ma cały czas miłośników na całym świecie. Teraz fani przygód Ani Shirley mogą spotkać się na zlocie.

– Zapraszamy mamy i tatusiów z dziećmi, babcie i dziadków z wnukami – słowem wszystkie pokolenia. Gwarantujemy, że u nas nikt nie będzie się nudził! – zachęcają organizatorzy z fili przy ul. Podgórnej 45 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida

Impreza odbędzie się 25 lipca o godz. 16.30. Data jest nieprzypadkowa, gdyż dzień później odbywają się imieniny Anny. W programie przewidziano:

– czytanie fragmentów najnowszego wydania książki, w tłumaczeniu Anny Bańkowskiej, Wydawnictwo Marginesy – „Anne z Zielonych Szczytów”. (czytać będą dziennikarki, poetki, pisarki, blogerki oraz przyjaciele Biblioteki: Zofia Mąkosa, Agnieszka Der, Zofia Popielecka, Małgorzata Nabel-Dybaś, Natalia Haczek, Agnieszka Ginko-Humphries, Erwin Nowak)
– turniej familijny
– quiz wiedzy o przygodach Ani Shirley
– konkurs na najlepsze przebranie
– zabawy, konkursy i koło fortuny Zgranej Rodziny

Na zwycięzców konkursu na najlepsze przebranie oraz quizu wiedzy o przygodach Ani czekają zestawy książek: „Anne z Zielonych Szczytów” i „Anne z Avonlea”, ufundowane przez Wydawnictwo Marginesy.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
pochmurnie
-0.6 ° C
0.1 °
-0.6 °
80 %
4kmh
12 %
sob.
2 °
niedz.
0 °
pon.
0 °
wt.
1 °
śr.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE