poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieKtoś będzie chciał ukraść las

Ktoś będzie chciał ukraść las

Szykujcie się na spotkanie autorskie z Przemkiem Corso, który zaprezentuje swoją najnowszą książkę „Opowieści z Białej Doliny”. Jutro (w niedzielę) o godzinie 14.00, w strefie dziecięcej (Rybobranie, Park Tysiąclecia, Krosno Odrzańskie).

Opowieści z Białej Doliny to zbiór historii dla dzieci i dorosłych, które są pochwałą dla przyjaźni, miłości, odwagi, ciekawości, natury i podstawowego prawa do indywidualności i bycia innym. A także – mierząc się z dorosłymi problemami – są dowodem na to, że rodzinę można sobie stworzyć.

Wyruszcie w podróż w towarzystwie: Mii i Anaszki, a także gapowatego, ale sympatycznego Leśniczego Gałązki. Jest tam także łakomy i sprytny Lisek Pietruszka, Jest dzik Jarek, który ukradł dzieciom z placu zabaw torbę pełną pierogów (to wydarzyło się naprawdę!), a także Babcia Bęben, bo bez Babci to wszystko i tak nie miałoby sensu. Listonoszka Zofia, choć najstarsza w całej Dolinie, to najszybciej jeździ na swoim rowerze i zna wszystkie drogi, nawet te, których już nie ma. Poznajcie wielu innych bohaterów zamieszkujących Białą Dolinę.

Z tymi bohaterami i autorem książki spotykamy się w Parku Tysiąclecia, w Krośnie Odrzańskim o godz. 14.00 (w niedzielę, 05.06.22)


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
bezchmurnie
20.5 ° C
20.5 °
19.8 °
77 %
2.7kmh
3 %
pon.
20 °
wt.
27 °
śr.
23 °
czw.
23 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE