piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościGubinŁapali piratów drogowych w powiecie krośnieńskim

Łapali piratów drogowych w powiecie krośnieńskim

Krośnieńscy policjanci stanowczo reagują na kierowców łamiących prawo. Mundurowi szczególną uwagę zwracają na kierujących, którzy za nic mają sobie ograniczenia prędkości.

Jazda z nadmierną prędkością jest jedną z najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych. Niejednokrotnie są to zdarzenia ze skutkiem śmiertelnym, a obrażenia ciała jakich doznają uczestnicy takich wypadków są bardzo poważne. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego krośnieńskiej komendy  chcąc ograniczyć liczbę wypadków do których dochodzi na polskich drogach, a także zwiększyć bezpieczeństwo na terenie powiatu prowadzą działania „Prędkość”, podczas których szczególną uwagę zwracają na przestrzeganie przez kierujących ograniczeń prędkości.

Funkcjonariusze realizując to zadanie wybierają miejsca szczególnie zagrożone zarówno w terenie zabudowanym, jak i poza nim, wykorzystując do działań laserowe mierniki prędkości. Ponadto podczas kontroli zwracają między innymi uwagę na ważność dokumentów, stan techniczny pojazdów, a także zachowanie samych kierujących.

Prowadzone przez policjantów działania zwiększają bezpieczeństwo na drodze, jednak to od nas samych zależy czy bezpiecznie dotrzemy do celu. Bez zachowania ostrożności, dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, czy też bez  respektowania przepisów nie jesteśmy w stanie uniknąć zdarzenia.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
24.1 ° C
25.1 °
24 °
41 %
5.1kmh
98 %
pt.
24 °
sob.
25 °
niedz.
26 °
pon.
25 °
wt.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE