poniedziałek, 5 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieMagister w śmieciarce w Dzień Dobry TVN

Magister w śmieciarce w Dzień Dobry TVN

Kilka razy przekładany był ten reportaż, ale w końcu go wyemitowali. „Magister w śmieciarce” z Krosna Odrzańskiego był w „Dzień Dobry TVN”.

O tym, że Michał Rukawisznikow, czyli znany i lubiany „Magister w śmieciarce” będzie w programie „Dzień Dobry TVN” informowaliśmy 19 stycznia. Dzień wcześniej krośnianina odwiedziła ekipa telewizyjna, która przyglądała się z bliska jego życiu i przede wszystkim – pracy kierowcy śmieciarki.

Emisja reportażu była kilkukrotnie przekładana, ale już można go obejrzeć. Pojawił się na stronie internetowej Dzień Dobry TVN, gdzie wypowiada się nie tylko M. Rukawisznikow, ale również jego koledzy z pracy.

– Staramy się edukować mieszkańców. My nie śmiecimy, tylko zabieramy śmieci – powiedział M. Rukawisznikow.

– Nazywają nas śmieciarzami, a my tylko po śmieciarzach sprzątamy – stwierdził Jan Antoni Wnorowski, pracownik komunalny z Krosna Odrzańskiego.

– Michał jest celebrytą odpadowym – zażartował Wojciech Kliszewski, kierownik działu odpadami w Krośnieńskim Przedsiębiorstwie Wodociągowo-Komunalnym.

Całość można obejrzeć pod tym linkiem:

https://dziendobry.tvn.pl/styl-zycia/nauczyciel-zostal-kierowca-smieciarki-powod-zaskakuje-5607483?fbclid=IwAR11BSmytHQVBxls7H-ZlOp4f4aWopNj-8tngNEOE5sYMloSHE_NtqPdjEs


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
3.7 ° C
3.7 °
1.8 °
82 %
1.7kmh
100 %
pon.
4 °
wt.
4 °
śr.
2 °
czw.
3 °
pt.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE