poniedziałek, 5 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieMagister w śmieciarce w Dzień Dobry TVN

Magister w śmieciarce w Dzień Dobry TVN

Magister w śmieciarce z Krosna Odrzańskiego będzie w telewizji. Michała Rukawisznikowa i jego kolegów odwiedziła ekipa telewizyjna „Dzień Dobry TVN”.

Magister w śmieciarce to profil na Facebooku, który prowadzi Michał Rukawisznikow z Krosna Odrzańskiego. Tam krośnianin pokazuje „od kuchni” pracę miejscowych kierowców śmieciarek oraz „ładowaczy”. Profil zyskuje coraz większą popularność i zainteresowała się nim… telewizja!

We wtorek – 18 stycznia – do Krosna Odrzańskiego przyjechała ekipa telewizyjna programu Dzień Dobry TVN. – Trudno mi było uwierzyć jak napisała do mnie Pani Iza z telewizji – czytamy na profilu Magistra w śmieciarce. – Początkowo myślałem, że to kolejny żart kolegów.

Udało nam się zamienić kilka słów z Michałem Rukawisznikowem na temat wizyty telewizji TVN w Krośnie Odrzańskim.

– Już na początku grudnia zeszłego roku skontaktowała się ze mną pani redaktor z programu Dzień Dobry TVN – opowiada Magister w śmieciarce. – Chciała przyjrzeć się z bliska naszej pracy i nakręcić o tym krótki reportaż.

– Chłopaki z ekipy telewizyjnej jeździli z nami po regionie przez kilka godzin. Ja, ładowacze oraz kierownik wypowiadaliśmy się do kamery – zdradza M. Rukawisznikow. – Na końcu trafiliśmy do mnie do domu. Chodziło o to, żeby pokazać z bliska jak wygląda życie i praca „Magistra w śmieciarce” – śmieje się Michał.

Na efekty pracy ekipy telewizyjnej musimy jednak jeszcze poczekać. Emisja reportażu z Krosna Odrzańskiego jest zaplanowana na piątek – 28 stycznia – w programie „Dzień Dobry TVN”, między godziną 8:00 a 11:35.

https://www.facebook.com/magisterwsmieciarce/posts/403400514882073


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
4.8 ° C
4.9 °
2.8 °
95 %
1.8kmh
100 %
pon.
5 °
wt.
4 °
śr.
2 °
czw.
3 °
pt.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE