środa, 29 marca, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieMieszkańcy organizują spacer po "Wzgórzach Mejzy"

Mieszkańcy organizują spacer po „Wzgórzach Mejzy”

O wielkim napisie „Sorry za Mejzę” pod Krosnem Odrzańskim było głośno kilka dni temu w całej Polsce. Teraz okoliczni mieszkańcy organizują spacer po – jak sami je nazwali prześmiewczo – „Wzgórzach Mejzy”.

Przypomnijmy, że na początku stycznia w okolicach Gostchorza został wykonany potężny napis „Sorry za Mejzę”, który można było zobaczyć m.in. na krótkim filmie. Twórcy tej produkcji oraz samego napisu podkreślają, że jest to pewnego rodzaju bunt obywatelski, który ma za zadanie piętnować działania posła oraz byłego wiceministra sportu – Łukasza Mejzy.

– Jako mieszkańcy wstydzimy się za naszego lokalnego polityka i chcemy „przeprosić” Polskę za nasz wybór – mówią organizatorzy. – Dodatkowym celem jest wypromowanie naszego miasta i pokazania jego atutów – to na pewno się udało!

Uczestnicy tegoż buntu nie chcą, aby o tej akcji szybko zapomniano, dlatego zdecydowali się zorganizować spacer po „Wzgórzach Mejzy”. – Tym razem pokażmy, że jest nas naprawdę dużo i że potrafimy się zjednoczyć w słusznej sprawie – zachęcają organizatorzy akcji.

Kiedy się ona odbędzie? W najbliższy piątek – 14 stycznia – o godz. 19.30. Osoby, które chcą wziąć udział w tym przedsięwzięciu zbiorą się na działce w Gostchorzu i nagrają kolejny film. –  Tym razem ustawimy się z latarkami wokół napisu, a dron będzie z góry nas nagrywał. Stworzymy także specjalny teledysk oraz tekst do niego, który wspólnie zaśpiewamy! – czytamy na opisie wydarzenia na Facebooku.

Po nagraniu zorganizowane zostanie ognisko, gdzie będzie można smażyć pianki i kiełbaski.

_______

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
0.9 ° C
1 °
-5.2 °
80 %
2.4kmh
99 %
śr.
8 °
czw.
15 °
pt.
13 °
sob.
10 °
niedz.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE