wtorek, 29 listopada, 2022
Strona głównaWiadomościGubinCarina przygotowuje się do rundy rewanżowej w III lidze

Carina przygotowuje się do rundy rewanżowej w III lidze

Pozostało jeszcze sporo czasu, zanim zawodnicy III ligi powrócą na boiska. Carina Gubin jednak prężnie działa, aby wzmocnić zespół i zwiększyć swoje szanse na utrzymanie.

W miniony poniedziałek – 10 stycznia – rozpoczęły się przygotowania Cariny Gubin do rundy wiosennej w trzeciej lidze. Czy pojawiły się jakieś nowe w składzie? Na razie nie, ale jak mówi prezes klubu – Andrzej Iwanicki – może się to zmienić w przyszłym miesiącu.

To właśnie w lutym gubiński klub zamierza zaprosić na testy nowych zawodników. W Carinie nie czekają jednak na ten termin, ponieważ mają już kilku zawodników na oku. Chcą wzmocnić się na trzech pozycjach: bramkarz, obrońca, napastnik. Z trzema piłkarzami prowadzone są rozmowy. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to Ci zawodnicy dołączą do szeregów gubińskiej drużyny do końca tego tygodnia i zaczną trenować z pozostałymi zawodnikami.

A odejścia? Już w zeszłym roku potwierdzono, że gubiński zespół opuści Paweł Niewiadomski, Mateusz Hałambiec, Jakub Jasiński oraz Fabian Tomaszewski. Poza tym dwóch piłkarzy Cariny chce jeszcze spróbować swoich sił na testach w II oraz w I lidze. Poza tym zawodnicy, którzy obecnie „grają ogony” albo wcale, mają zostać wypożyczeni do IV ligi.

Jak podkreśla A. Iwanicki, na razie jest spokojnie. W tym miesiącu piłkarze mają odzyskiwać sprawność, a w lutym ruszy seria sparingów. Do tego czasu powinna się też wyjaśnić kwestia drugiego trenera, który ma pomóc Grzegorzowi Kopernickiemu w prowadzeniu Cariny w kolejnych meczach.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
3.9 ° C
4 °
2.8 °
80 %
2kmh
100 %
śr.
6 °
czw.
3 °
pt.
3 °
sob.
1 °
niedz.
-3 °

NAJPOPULARNIEJSZE