sobota, 4 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieMistrzostwa Polski w karate w Krośnie Odrzańskim

Mistrzostwa Polski w karate w Krośnie Odrzańskim

W sobotę – 4 czerwca – w Krośnie Odrzańskim odbędą się Mistrzostwa Polskiej Federacji Japońskiego Karate (ranga Mistrzostw Polski).

W najbliższy weekend nie tylko Rybobranie będzie miało miejsce w Krośnie Odrzańskim. Jedną z imprez towarzyszących w Krośnie Odrzańskim będą Mistrzostwa Polskiej Federacji Japońskiego Karate (ranga Mistrzostw Polski), które organizuje Klub Sportowy Jaguar.

Nasze miasto i Klub Sportowy Jaguar są coraz bardziej rozpoznawalne na mapie Polski, jeśli chodzi o karate. Wystarczy przypomnieć, że kilka lat temu w Krośnie Odrzańskim były organizowane zawody karate o dużej randze – Grand Prix Polski Japan Karate Association. W tej imprezie brało udział prawie 200 zawodników, w tym również przedstawiciele Krosna i K.S. Jaguar.

Szansę na start w najbliższych zawodach mają możliwość nie tylko kluby zrzeszone w Japan Karate Association: „Mistrzostwa Polskiej Federacji Japońskiego Karate (J.K.A. Polska) są imprezą najwyższej krajowej rangi Japan Karate Association. Chcąc promować J.K.A. Karate Shotokan wśród klubów niezrzeszonych w naszej federacji dopuściliśmy (pod pewnymi warunkami) start klubów niezrzeszonych w J.K.A. (…) Mamy nadzieję, że J.KA. po Mistrzostwach zyska nowych członków!” – czytamy na profilu K.S. Jaguar na Facebooku.

Widowiskowe wydarzenie sportowe odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Pułaskiego w Krośnie Odrzańskim. Start o godz. 10. 30.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
pochmurnie
-0.1 ° C
-0.1 °
-0.2 °
81 %
3.4kmh
12 %
sob.
3 °
niedz.
1 °
pon.
1 °
wt.
1 °
śr.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE