piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieMost w Krośnie Odrzańskim uszkodzony. W nocy zostanie całkowicie zamknięty!

Most w Krośnie Odrzańskim uszkodzony. W nocy zostanie całkowicie zamknięty!

Dziś – 7 marca – po przejeździe jednej z ciężarówek doszło do uszkodzenia mostu tymczasowego na Odrze w Krośnie Odrzańskim. Wprowadzono ruch wahadłowy, a w nocy most ma zostać całkowicie zamknięty!

Most tymczasowy w Krośnie Odrzańskim jest obecnie główną przeprawą przez Odrę, ponieważ remontowany jest zabytkowy most, który wkrótce zostanie też podniesiony. Wygląda jednak na to, że tymczasowa przeprawa nie jest tak trwała…

We wtorek – 7 marca – o godz. 12:51 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o utrudnieniach na moście w Krośnie Odrzańskim, które mogą potrwać nawet 10 godzin. Okazało się, że jedna z ciężarówek, wjeżdżając na most, uszkodziła jeden z elementów, przez co przejazd dwoma pasami nie jest już bezpieczny. Wprowadzono ruch wahadłowy.

To jednak nie wszystko. Robotnicy nie są w stanie wykonać prac naprawczych w ciągu dnia. Most zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu dzisiaj tj. 7 marca 2023, o godzinie 23.00. Wówczas będzie naprawiany. Zamknięcie mostu dla ruchu będzie trwać około 2h (dwóch godzin). Ruch powinien zostać przywrócony około godziny 1.00 w nocy, dnia 8 marca 2023.

O sprawie wiedzą też służby ratownicze. Starosta krośnieński, Grzegorz Garczyński zapewnia, że pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja mają zapewnić bezpieczeństwo mieszkańców po obu stronach Odry.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie umiarkowane
11.5 ° C
11.6 °
11 °
63 %
0.6kmh
52 %
pt.
20 °
sob.
25 °
niedz.
25 °
pon.
26 °
wt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE