piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieMotocyklista potrącił policjanta w Bytnicy

Motocyklista potrącił policjanta w Bytnicy

W piątek – 29 kwietnia – w Bytnicy doszło do wypadku. Motocyklista, próbując uniknąć kontroli drogowej… potrącił policjanta!

Jeszcze przed majówką doszło do wypadku w Bytnicy, w którym motocyklista potrącił policjanta. Jak informuje portal News Lubuski, do zdarzenia doszło 29 kwietnia, w okolicach godziny 14.00. Policjanci z Krosna Odrzańskiego prowadzili rutynową kontrolę prędkości w miejscowości.

Jeden z funkcjonariuszy zauważył nadjeżdżający jednoślad i postanowił go zatrzymać. – – Motocyklista zredukował bieg, przyspieszył i potrącił policjanta. Z uwagi na upadek funkcjonariusza pościgu nie podjęto – podała w rozmowie z Newsem Lubuskim podkom. Justyna Kulka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. Konieczna była interwencja pogotowia ratunkowego.

A motocyklista? Niedługo później uderzył w jedno z ogrodzeń posesji, wciąż na terenie Bytnicy. Szybko wyszło też na jaw dlaczego mężczyzna nie chciał się zatrzymać do kontroli. – W bagażniku jednośladu oraz przy motocykliście ujawniono narkotyki, które zostały zabezpieczone do dalszych czynności – poinformowała podkom. Justyna Kulka.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
9.9 ° C
10.4 °
8.8 °
64 %
3.7kmh
100 %
pt.
10 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
11 °
wt.
12 °

NAJPOPULARNIEJSZE