środa, 29 marca, 2023

Nowy dyrektor ZGKiM

Od dzisiaj Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej ma nowego dyrektora. Został nim Rafał Sujak, który wygrał konkurs na to stanowisko ogłoszone po odejściu na emeryturę Zbigniewa Lubczyńskiego. Jakie plany ma nowy dyrektor?

Z pewnością chciałbym, abyśmy traktowali gminę Krosno Odrzańskie, jako nasze wspólne dobro. Jesteśmy zakładem, który ma dbać o nasz samorząd i żeby mieszkańcom żyło się lepiej – mówił zaraz po wyborze Rafał Sujak.

fot. Krośnieńskie Wydarzenia

Nowy dyrektor ostatnie 16 lat spędził na kierowniczych stanowiskach w takich firmach jak Berger-Bau, Bilfinger czy Strabag budując autostradę A-2, czy drogę szybkiego ruchu S-3. Ostatnie lata zajmował się kierowaniem ponad trzydziestoosobowego zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie właśnie odcinka Autostrady A-2. W przeszłości prowadził również działalność gospodarczą. W Krośnie Odrzańskim mieszka o ponad 40 lat.

Wielokrotnie wraz z zespołem zajmowaliśmy się podobnymi zadaniami, które będę miał do realizacji w ZGKiM. Chciałbym również przyjrzeć się kwestii zadłużenia mieszkańców względem miasta z tytułu czynszów oraz zadbać o miejsca rekreacji w tym zieleń miejską – mówi Sujak.

W pierwszych dniach nowy dyrektor chce spotkać się przede wszystkim z pracownikami, zapoznać się z dotychczasową działalnością zakładu oraz przygotować się do nadchodzącego sezonu zimowego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
0.9 ° C
1 °
-5.2 °
80 %
2.4kmh
99 %
śr.
8 °
czw.
15 °
pt.
13 °
sob.
10 °
niedz.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE