piątek, 21 czerwca, 2024

Nowy dyrektor ZGKiM

Od dzisiaj Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej ma nowego dyrektora. Został nim Rafał Sujak, który wygrał konkurs na to stanowisko ogłoszone po odejściu na emeryturę Zbigniewa Lubczyńskiego. Jakie plany ma nowy dyrektor?

Z pewnością chciałbym, abyśmy traktowali gminę Krosno Odrzańskie, jako nasze wspólne dobro. Jesteśmy zakładem, który ma dbać o nasz samorząd i żeby mieszkańcom żyło się lepiej – mówił zaraz po wyborze Rafał Sujak.

fot. Krośnieńskie Wydarzenia

Nowy dyrektor ostatnie 16 lat spędził na kierowniczych stanowiskach w takich firmach jak Berger-Bau, Bilfinger czy Strabag budując autostradę A-2, czy drogę szybkiego ruchu S-3. Ostatnie lata zajmował się kierowaniem ponad trzydziestoosobowego zespołu odpowiedzialnego za utrzymanie właśnie odcinka Autostrady A-2. W przeszłości prowadził również działalność gospodarczą. W Krośnie Odrzańskim mieszka o ponad 40 lat.

Wielokrotnie wraz z zespołem zajmowaliśmy się podobnymi zadaniami, które będę miał do realizacji w ZGKiM. Chciałbym również przyjrzeć się kwestii zadłużenia mieszkańców względem miasta z tytułu czynszów oraz zadbać o miejsca rekreacji w tym zieleń miejską – mówi Sujak.

W pierwszych dniach nowy dyrektor chce spotkać się przede wszystkim z pracownikami, zapoznać się z dotychczasową działalnością zakładu oraz przygotować się do nadchodzącego sezonu zimowego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie umiarkowane
15.5 ° C
15.5 °
15.4 °
72 %
2.4kmh
64 %
pt.
31 °
sob.
23 °
niedz.
22 °
pon.
22 °
wt.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE