czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieOd jutra wraca ruch dwukierunkowy na moście tymczasowym w Krośnie Odrzańskim

Od jutra wraca ruch dwukierunkowy na moście tymczasowym w Krośnie Odrzańskim

Prezent na Święta Bożego Narodzenia zrobili nam wykonawcy przebudowy zabytkowego mostu drogowego w Krośnie Odrzańskim. Od 21 grudnia 2023 r. (czwartek) pojedziemy już bez korków dwoma pasami ruchu. Pozostaje pytanie, czy tak już będzie na stałe?

Starosta Grzegorz Garczyński poinformował na swoim profilu:

Od jutra, czyli od czwartku, od godz 14:00 powraca normalny ruch 2-kierunkowy przez krośnieński most. Presja przynosi efekty – czytamy w mediach społecznościowych. W komentarzach możemy przeczytać decyzję głównego wykonawcy firmy Strabag.

„Wykonawca w dniu 21.12.2023 r. od godz. 14.00 planuje wprowadzić tymczasową organizację ruchu – ETAP 3.2 usunięcie ruchu wahadłowego zgodnie z projektem.”

Od kilkunastu dni widać było prace jednakowo przy dworcu PKS, gdzie rozebrano chodnik, jak i po stronie ul. Bolesława Chrobrego. Na części prac ułożono betonowe płyty. O tego typu rozwiązania zabiegali jednocześnie burmistrz Marek Cebula oraz starosta Grzegorz Garczyński.

Czy to tak już będzie na stałe? Trudno powiedzieć – będziemy o to pytać zarówno wykonawcę jak i włodarzy gminy oraz powiatu.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie małe
13.8 ° C
14.3 °
13.8 °
98 %
2.1kmh
40 %
czw.
24 °
pt.
31 °
sob.
24 °
niedz.
25 °
pon.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE