sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieOperacja dla Lenki prawie dwa razy droższa!

Operacja dla Lenki prawie dwa razy droższa!

Mała Lenka Wojnar walczy z nowotworem mózgu i potrzebuje pieniędzy na specjalistyczną operację w Stanach Zjednoczonych. Ta podrożała prawie dwukrotnie!

O trudnej sytuacji Lenki pisaliśmy już wcześniej. Dokładnie miesiąc temu. Wtedy informowaliśmy, że na ratowanie życia 4-letniej dziewczynki potrzeba aż 2 mln zł, ponieważ tyle kosztuje specjalistyczny zabieg w Stanach Zjednoczonych, w klinice w Ohio.

Choć kwota na zbiórce systematycznie rosła, to kilka dni temu pojawiła się informacja, która zmroziła krew w żyłach rodziców i rodziny Lenki. Najlepiej opisali to w aktualizacji do zbiórki na stronie siepomaga.pl:

„Powiedzieć, że sytuacja jest tragiczna to za mało. Właśnie otrzymaliśmy informację od lekarzy z USA. Wiemy, że po operacji konieczna będzie chemioterapia. To konieczne, by organizm Lenki poradził sobie ze śmiertelnym zagrożeniem. Kwota potrzebna na ratowanie życia naszej córeczki wzrosła! Leczenie MUSI rozpocząć się najpóźniej w kwietniu, ale bez środków to niemożliwe! Prowadzimy wyścig z czasem. Drżymy ze strachu, bo każdy dzień Lenki może być tym ostatnim… Jesteśmy przerażeni, że stracimy nasze dziecko na zawsze!”

Obecnie udało się zebrać prawie 1 mln zł. Brakuje jednak aż 2,5 mln zł… Przypominamy link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
słabe opady deszczu
7.1 ° C
8.8 °
7 °
95 %
3.5kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
5 °
pon.
7 °
wt.
6 °
śr.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE