poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinPociągi coraz bliżej. Krosno i Gubin w rozkładzie jazdy

Pociągi coraz bliżej. Krosno i Gubin w rozkładzie jazdy

W połowie czerwca ruszą weekendowe, osobowe przewozy kolejowe. W rozkładzie jazdy pojawiły się już m.in. Gubin i Krosno Odrzańskie.

Pisaliśmy już wiele razy o tym, że pociągi osobowe powracają do Gubina i Krosna Odrzańskiego. W ostatnim czasie zakończyły się prace remontowe na peronach, a przedstawiciele PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zwołali konferencję prasową, na której m.in. zwracali uwagę na bezpieczeństwo.

Jeszcze nie tak dawno mało kto wierzył, że z Gubina i Krosna Odrzańskiego będzie można ponownie podróżować pociągiem do Zielonej Góry. To jednak jest coraz bardziej realne. Na stronie portalpasażera.pl pojawił się już zaktualizowany rozkład jazdy, gdzie można wybrać połączenia z Gubina i Krosna Odrzańskiego do Zielonej Góry, o czym poinformował profil na Facebooku PKP Linia kolejowa 358 Gubin – Zielona Góra:

Od 12 czerwca ponownie będziemy mogli wybrać się pociągiem do Zielonej Góry z Gubina i Krosna Odrzańskiego (oraz z powrotem). W przypadku Krosna Odrzańskiego pociąg zatrzyma się na peronie o godz. 10.02 i dotrze do Zielonej Góry o godz. 10.41. Planowany jest też wieczorny kurs – wyjazd z Krosna Odrzańskiego o godz. 19.06. Przyjazd do Zielonej Góry o godz. 19.46. Pojedziecie?


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
bezchmurnie
19.6 ° C
20.1 °
19.6 °
72 %
3.7kmh
1 %
pon.
19 °
wt.
27 °
śr.
23 °
czw.
24 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE