niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskiePod Krosnem Odrzańskim Straż Graniczna odzyskała samochód skradziony w Niemczech

Pod Krosnem Odrzańskim Straż Graniczna odzyskała samochód skradziony w Niemczech

Funkcjonariusze Straży Granicznej zauważyli i zatrzymali pod Krosnem Odrzańskim skradzione auto marki Mitsubishi ASX . Czujność funkcjonariuszy wzbudziły tablice rejestracyjne zamontowane na pojeździe.

Kierowca skradzionego w Niemczech Mitsubishi ASX, wartego 100 tysięcy złotych, przejeżdżając w poniedziałek – 22 sierpnia – około godz. 15:00 w okolicach Krosna Odrzańskiego nie spodziewał się zupełnie, że za kilka minut zostanie zatrzymany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Auto, którym kierował, zostało zauważone przez dwóch funkcjonariuszy z Placówki SG w Świecku, którzy wracali ze szkolenia. Uwagę funkcjonariuszy przykuły tablice rejestracyjne zamontowane na pojeździe, których wygląd odbiegał od oryginalnych. Z uwagi na podejrzenia, które mieli, funkcjonariusze postanowili sprawdzić legalność tego pojazdu.

Kierujący pojazdem Polak oświadczył, że pojazd nie należy do niego, a jedynie miał nim przejechać z Niemiec do Polski. Funkcjonariusze Straży Granicznej wezwali na miejsce patrol policji z Krosna Odrzańskiego. Policjanci potwierdzili, że auto zostało skradzione 16 sierpnia w Berlinie.

Dalsze postępowanie w sprawie zatrzymanego pojazdu wartego 100 tysięcy złotych prowadzi policja z Krosna Odrzańskiego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
22.1 ° C
23.2 °
21.8 °
50 %
5.1kmh
91 %
niedz.
22 °
pon.
26 °
wt.
27 °
śr.
30 °
czw.
32 °

NAJPOPULARNIEJSZE