niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskiePodziękowania dla ratowników w dniu ich święta

Podziękowania dla ratowników w dniu ich święta

W czwartek (13 października) obchodzony jest Dzień Ratownictwa Medycznego. Przedstawiciele starostwa powiatowego złożyli im tego dnia podziękowania za pracę.

W marcu 2019 roku ratownictwo medyczne wróciło do powiatu krośnieńskiego. Załogi ratowników pracują przy szpitalach w Krośnie Odrzańskim i Gubinie. W czwartek (13 października) obchodziliśmy ich święto – Dzień Ratownictwa Medycznego.

Zewsząd posypały się życzenia dla ratowników. Jedne z nich udostępniło Zachodnie Centrum Medyczne: „Wszystkim osobom, które na co dzień przyczyniają się do ratowania ludzkiego zdrowia i życia, udzielają pomocy w nagłych stanach zagrożenia składamy wyrazy uznania za profesjonalizm i opanowanie w często najtrudniejszych sytuacjach. Z okazji obchodzonego 13 października Dnia Ratownictwa Medycznego, składamy najlepsze życzenia Ratownikom Medycznym, Lekarzom i Pielęgniarkom systemu. Życzymy Wam – jak najmniej interwencji, udanych akcji ratunkowych, a także satysfakcji i radości jaką daje możliwość ratowania ludzkiego życia.”

Osobiste podziękowania ratownikom w Krośnie Odrzańskim przekazali przedstawiciele starostwa powiatowego. Z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego wszystkim Ratownikom Medycznym, Lekarzom i Pielęgniarkom systemu z Zachodnie Centrum Medyczne podziękowania za zaangażowanie i trud wkładany w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi, w imieniu samorządu powiatowego złożyli Członek Zarządu Powiatu Grzegorz Kieliszak oraz Sekretarz Powiatu Anna Halicka.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
słabe opady deszczu
22 ° C
22.1 °
17.8 °
56 %
4.1kmh
16 %
niedz.
24 °
pon.
25 °
wt.
27 °
śr.
29 °
czw.
32 °

NAJPOPULARNIEJSZE