sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskiePolicja poszukuje świadka zdarzenia z udziałem pieszego

Policja poszukuje świadka zdarzenia z udziałem pieszego

W środę – 5 stycznia – na przejściu dla pieszych przy ulicy Piastów w Krośnie Odrzańskim, na wysokości bloku numer 19 doszło do zdarzenia z udziałem pieszego. Policja szuka świadków.

– Policjanci zespołu do spraw wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim poszukują kierującego pojazdem, który 5 stycznia 2022 roku, około godziny 18:00 zatrzymał się przed przejściem dla pieszych przy bloku numer 19 na ulicy Piastów w Krośnie Odrzańskim i był bezpośrednim świadkiem zdarzenia z udziałem pieszego, który znajdował się na przejściu – informuje podkom. Justyna Kulka.

Nie do końca wiadomo co się wydarzyło na ulicy Piastów tego dnia. Zdarzenie początkowo nie zostało zgłoszone, a policja została poinformowana o nim kilka dni później. Siłą rzeczy funkcjonariusze nie mogli być na miejscu, kiedy do zdarzenia doszło.

– Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim prowadzą czynności w sprawie spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, do którego doszło 5 stycznia na przejściu dla pieszych przy bloku numer 19, na ulicy Piastów w Krośnie Odrzańskim, w rejonie skrzyżowania z ulicą Pułaskiego – informuje J. Kulka.

– W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do kierującego pojazdem, który w tym czasie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych i był bezpośrednim świadkiem zdarzenia z udziałem pieszego, który znajdował się na przejściu, a także do osób, które mogą posiadać wiedzę, na temat zaistniałej sytuacji o kontakt z prowadzącym czynności pod numer telefonu 47 7945 224 lub 225 – dodaje podkom. J. Kulka.

_______

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?

e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?

e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
-0.8 ° C
-0.1 °
-0.8 °
91 %
2kmh
93 %
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
-0 °
wt.
-2 °
śr.
-4 °

NAJPOPULARNIEJSZE