sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskiePolicja szuka zaginionego 37-letniego Krzysztofa Żyndula

Policja szuka zaginionego 37-letniego Krzysztofa Żyndula

Z lądu, wody i powietrza trwają poszukiwania za zaginionym Krzysztofem Żyndulem lat 37. Ostatni kontakt telefoniczny z rodziną nawiązał 3 sierpnia po godzinie 7:00.

Policjanci krośnieńskiej komendy przy wsparciu policjantów z innych jednostek, Państwowej Straży Pożarnej z Krosna Odrzańskiego oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Czarnowa prowadzą poszukiwania za zaginionym 37-letnim Krzysztofem Żyndulem. Do działań funkcjonariusze wykorzystują policyjnego drona, psy służbowe oraz łódź straży pożarnej. Ostatni kontakt telefoniczny z rodziną nawiązał w środę (3 sierpnia) po godzinie 7:00.

Rysopis: szczupła budowa ciała, wzrost około 165 centymetrów, włosy ciemne krótko ścięte

W dniu 3 sierpnia ubrany był w krótkie spodenki koloru czarnego z ciemno-siwymi plamami, koszulkę typu T-shirt koloru czarno – grafitowego, buty sportowe typu adidas, koloru granatowego z pomarańczowymi wstawkami.

Jeśli ktokolwiek ma informacje, gdzie może przebywać mężczyzna, lub jeśli widział osobę odpowiadającą rysopisowi proszony jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krośnie Odrzańskim pod numerem 47 79 45 211 bądź dzwoniąc na numer alarmowy 112.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
-0.8 ° C
-0.1 °
-0.8 °
91 %
2kmh
93 %
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
-0 °
wt.
-2 °
śr.
-4 °

NAJPOPULARNIEJSZE