poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskiePolicja szuka zaginionego 37-letniego Krzysztofa Żyndula

Policja szuka zaginionego 37-letniego Krzysztofa Żyndula

Z lądu, wody i powietrza trwają poszukiwania za zaginionym Krzysztofem Żyndulem lat 37. Ostatni kontakt telefoniczny z rodziną nawiązał 3 sierpnia po godzinie 7:00.

Policjanci krośnieńskiej komendy przy wsparciu policjantów z innych jednostek, Państwowej Straży Pożarnej z Krosna Odrzańskiego oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Czarnowa prowadzą poszukiwania za zaginionym 37-letnim Krzysztofem Żyndulem. Do działań funkcjonariusze wykorzystują policyjnego drona, psy służbowe oraz łódź straży pożarnej. Ostatni kontakt telefoniczny z rodziną nawiązał w środę (3 sierpnia) po godzinie 7:00.

Rysopis: szczupła budowa ciała, wzrost około 165 centymetrów, włosy ciemne krótko ścięte

W dniu 3 sierpnia ubrany był w krótkie spodenki koloru czarnego z ciemno-siwymi plamami, koszulkę typu T-shirt koloru czarno – grafitowego, buty sportowe typu adidas, koloru granatowego z pomarańczowymi wstawkami.

Jeśli ktokolwiek ma informacje, gdzie może przebywać mężczyzna, lub jeśli widział osobę odpowiadającą rysopisowi proszony jest o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krośnie Odrzańskim pod numerem 47 79 45 211 bądź dzwoniąc na numer alarmowy 112.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
bezchmurnie
28.2 ° C
28.8 °
26.8 °
33 %
2.7kmh
4 %
pon.
30 °
wt.
27 °
śr.
26 °
czw.
28 °
pt.
29 °

NAJPOPULARNIEJSZE