czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskiePrzetarg na obwodnicę w pierwszej połowie 2023 roku

Przetarg na obwodnicę w pierwszej połowie 2023 roku

W tym roku mamy poznać wykonawcę obwodnicy Krosna Odrzańskiego. Przetarg ma zostać ogłoszony jeszcze w tym półroczu.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział Zielona Góra, cały czas trwają przygotowania do ogłoszenia przetargu na realizację obwodnicy w systemie Projektuj i buduj.

GDDKiA planuje ogłosić przetarg w pierwszej połowie bieżącego roku Trwają jeszcze niezbędne uzgodnienia oraz zatwierdzenie dokumentów, bez których ogłoszenie przetargu nie jest możliwe.

– Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak oczekiwana jest to inwestycja i rozumiemy ciekawość i pytania dotyczące postępu prac – mówi Anna Jakubowska, rzecznik prasowy GDDKiA Oddział Zielona Góra. – Mogę zapewnić, że ta praca postępuje cały czas, choć ciągle „na papierze”, a nie w terenie. I tak jeszcze przez jakiś czas pozostanie, bo nawet po wyłonieniu wykonawcy w przetargu w pierwszej kolejności będzie on musiał wykonać projekt budowlany i uzyskać niezbędne decyzje administracyjne, aby rozpocząć roboty. Nie oznacza, to jednak, że nic się nie dzieje. Dzieje się bardzo dużo, ale widzą to tylko osoby w tą pracę zaangażowane.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
12.1 ° C
12.1 °
8.8 °
71 %
4.6kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
12 °
sob.
12 °
niedz.
8 °
pon.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE