środa, 17 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieRestauracja McDonald's w Krośnie Odrzańskim?

Restauracja McDonald’s w Krośnie Odrzańskim?

Czego brakuje w Krośnie Odrzańskim? Kina, basenu, restauracji McDonald’s. To najczęściej wskazywane potrzeby mieszkańców. Ta ostatnia może się w naszym mieście pojawić… Z naszych nieoficjalnych informacji coś jest na rzeczy.

O basenie czy kinie w Krośnie Odrzańskim raczej możemy zapomnieć, przynajmniej w najbliższym czasie. Oba obiekty są drogie w utrzymaniu i mało prawdopodobne, aby koszty zwracały się w tak małym mieście. Restauracja McDonald’s wydaje się bardziej realna (przecież taka działa w sąsiednim Gubinie). Co ciekawe, już od dawna trwają rozmowy na temat postawienia takiej restauracji w Krośnie Odrzańskim.

Mówi o tym burmistrz Krosna Odrzańskiego – Marek Cebula, ale zaznacza, żeby nie ekscytować się, ponieważ do konkretów wciąż jeszcze bardzo daleko.

– Od około 5 lat trwają rozmowy na temat tego czy restauracja McDonald’s w Krośnie Odrzańskim mogłaby działać – opowiada. – Wciąż trwa badanie rynku, pojawiały się też różne lokalizacje.

Jednym z miejsc, w którym rozpatrywano umiejscowienie restauracji jest stary budynek przy ulicy Poznańskiej, na który również było już kilka pomysłów. (dalsza część artykułu pod postem)


Innym jest planowany wielki park handlowy, którego budowa nadal nie ruszyła. Ostatnio mówiło się o lokalizacji przy krośnieńskim rondzie na skrzyżowaniu ulic Chrobrego, Poznańskiej, Wakacyjnej i Pionierów. Tam jednak działki należą do prywatnego właściciela i od niego wiele zależy.

– Fajnie by było, gdyby taka restauracja powstała w naszym mieście, ale obecnie nie ma żadnych konkretów i na razie nie ma o czym mówić – podkreśla M. Cebula. – Kiedyś trwały zaawansowane rozmowy w sprawie postawienia fabryki BMW na terenie Krosna Odrzańskiego, ale ta ostatecznie powstała w Słubicach, chociaż mieliśmy już dokumentację, dotyczącą tej inwestycji.

Wysłaliśmy zapytanie do biura prasowego McDonald’s z prośbą o przedstawienie szczegółów w sprawie ewentualnej inwestycji. Wciąż czekamy na odpowiedź.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
25.4 ° C
25.4 °
22.8 °
42 %
5.3kmh
100 %
śr.
25 °
czw.
26 °
pt.
30 °
sob.
30 °
niedz.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE