czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieRuszył remont drogi na trasie Radnica-Krosno Odrzańskie

Ruszył remont drogi na trasie Radnica-Krosno Odrzańskie

Ruszyły roboty budowlane związane z remontem drogi na trasie Krosno Odrzańskie-Radnica.

Sporo remontów drogowych realizowanych jest w ostatnim czasie w Krośnie Odrzańskim oraz na okolicznych odcinkach. Doczekaliśmy się m.in. napraw na trasie Chyże-Gostchorze. Dobiegają też końca prace na ulicy Kościuszki w Krośnie Odrzańskim, natomiast Zarząd Dróg Powiatowych w Krośnie Odrzańskim odebrał w ostatnich dniach prace związane z przebudową drogi na odcinku Lubiatów-Trzebule.

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze poinformował o kolejnym remoncie w okolicach Krosna Odrzańskiego. Ruszyły roboty na odcinku łączącym Krosno Odrzańskie i Radnicę. O remont od dawna apelowali kierowcy i okoliczni mieszkańcy. Wcześniej wykonano remont odcinka, przebiegający przez samą Radnicę, ale dojazd do miejscowości również pozostawiał wiele do życzenia.

„Rozpoczęliśmy prace na zadaniu polegającym na przebudowie drogi woj. nr 276 relacji Krosno Odrzańskie – Radnica. Jest to ostatni odcinek realizowanej od kilku lat inwestycji. Długość odcinka to 0,90 km. Koszt inwestycji 1,74 mln PLN. Zadanie jest finansowane z budżetu własnego Województwa Lubuskiego.” – poinformowali przedstawiciele Zarządu Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
słabe opady deszczu
19.4 ° C
19.9 °
19.4 °
80 %
1.9kmh
54 %
czw.
27 °
pt.
30 °
sob.
31 °
niedz.
33 °
pon.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE