sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieStrażnik miejski przyłapał złodzieja na gorącym uczynku!

Strażnik miejski przyłapał złodzieja na gorącym uczynku!

Zdarzało się, że policjanci „po godzinach” łapali złodziei. Ostatnio w Krośnie Odrzańskim doszło do podobnej sytuacji, ale bohaterem był nie policjant, a strażnik miejski na urlopie.

Do zdarzenia doszło w Krosno Odrzańskie, jeszcze w zeszłym roku, pod koniec grudnia. Wówczas miejscowy strażnik miejski nie był na służbie, a przebywał na urlopie. Wybrał się na zakupy do jednego z marketów.

– Nasz funkcjonariusz zauważył podejrzanie zachowującego się mężczyznę – opowiada komendantka Straży Miejskiej w Krośnie Odrzańskim, Agnieszka Pawłow.

– Widać było, że bardziej rozgląda się czy w pobliżu nie znajdują się inni klienci lub pracownicy sklepu, a nie był zainteresowany towarami – dodaje komendantka SM. – W końcu zgarnął kilka produktów z półki i kierował się do wyjścia. Strażnik miejski go zatrzymał.

A. Pawłow przyznaje, że strażnicy miejscy, podobnie jak policjanci, są wyczuleni na nietypowe zachowania i zwracają na nie uwagę. To dzięki doświadczeniu i odpowiedniej reakcji udało się złapać złodzieja, który później został przekazany w ręce krośnieńskiej policji.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
słabe opady deszczu
7.1 ° C
8.8 °
7 °
95 %
3.5kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
5 °
pon.
7 °
wt.
6 °
śr.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE