sobota, 3 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościSamochód uderzył w mur. Pierwsza kolizja w 2022 roku

Samochód uderzył w mur. Pierwsza kolizja w 2022 roku

Już 2 stycznia policjanci musieli interweniować przy okazji pierwszej kolizji w 2022 roku. Samochód osobowy uderzył w murowane ogrodzenie.

Długo nie trzeba było czekać na pierwszy wypadek w nowym roku w Gubinie. Już w niedzielę – 2 stycznia – dyżurny gubińskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o samochodzie osobowym marki Peugeot, który na ulicy Żołnierskiej w Gubinie wjechał w mur, a dokładniej w ogrodzenie jednego z domów.

Jeden z Czytelników zauważył kolizję w okolicach Gubina.
Fot. Zdjęcie Czytelnika

Na miejsce przyjechali gubińscy policjanci. Wezwano również karetkę pogotowia. Udzielono pomocy 42-letniemu kierowcy. Jak się jednak okazało, mężczyzna prowadził pojazd pod wpływem alkoholu.

– Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowa śledcza wraz z technikiem kryminalistyki, którzy wykonali oględziny miejsca zdarzenia, a w szczególności zabezpieczyli materiał dowody, który pozwoli na potwierdzenie, czy obecny na miejscu 42-latek kierował wspomnianym autem – informuje podkom. Justyna Kulka z Komendy Powiatowej Policji w Krosno Odrzańskie.

To nie jedyna interwencja, do której musieli wyjeżdżać policjanci z Powiat Krośnieński. Podczas pierwszego weekendu 2022 roku zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. Ponadto podczas sylwestrowej nocy policjanci otrzymali 15 zgłoszeń z prośbą o interwencję. Jedna z nich była bardzo nietypowa.

Jeden z mieszkańców Krosna Odrzańskiego zgłosił w sobotę – 1 stycznia – morderstwo kobiety! Na miejscu okazało się, że mężczyzna znajduje się pod znacznym działaniem alkoholu i do żadnego przestępstwa nie doszło. Za bezpodstawne zgłoszenie interwencji, wobec 52-latka skierowany zostanie wniosek o ukaranie do sądu.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
0.1 ° C
0.7 °
-0.5 °
89 %
2.9kmh
88 %
sob.
0 °
niedz.
4 °
pon.
5 °
wt.
3 °
śr.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE