niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieTo będzie druga odsłona Grzybobrania w Nowym Raduszcu

To będzie druga odsłona Grzybobrania w Nowym Raduszcu

W sobotę (1 października) odbędzie się druga odsłona Grzybobrania w Nowym Raduszcu.

W zeszłym roku powstała zupełnie nowa impreza w gminie Krosno Odrzańskie. Nowy Raduszec chciał mieć swoje święto, podobne do Festynu Ruskich Pierogów w Budachowie czy Święta Chleba w Chlebowie. Postawili na Grzybobranie ze względu na położenie miejscowości w środku lasu pełnego grzybów.

Pierwsza odsłona imprezy była sporym sukcesem. Tym bardziej, że nie było to duże wydarzenie i w małej miejscowości. Dlatego też organizatorzy postanowili ponownie zorganizować Grzybobranie w Nowym Raduszcu.

Druga odsłona imprezy odbędzie się w sobotę (1 października) w Nowym Raduszcu na placu spotkań „Pod wiatą”. Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia zaplanowano na godz. 15.00, ale wcześniej rozstawione zostaną stanowiska Zachodniego Centrum Medycznego (będzie działać do godz. 18.00), na którym będzie można dokonać pomiaru ciśnienia czy pomiaru poziomu cukru.

Na Grzybobraniu czeka nas szereg atrakcji z Konkursem grzybobraniowym o wiklinowy kosz sołtysa Nowego Raduszca. Na plakacie można zobaczyć, co jeszcze nas czeka na imprezie we wsi pod Krosnem Odrzańskim:


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
22.1 ° C
23.2 °
21.8 °
50 %
5.1kmh
91 %
niedz.
22 °
pon.
26 °
wt.
27 °
śr.
30 °
czw.
32 °

NAJPOPULARNIEJSZE