poniedziałek, 27 marca, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieTragiczny wypadek na DK32. Kto zawinił?

Tragiczny wypadek na DK32. Kto zawinił?

Prokuratura bada sprawę tragicznego wypadku na odcinku DK32 między Krosnem Odrzańskim a Gubinem. Kto zawinił?

We wtorek – 15 listopada – na odcinku DK32 między Krosnem Odrzańskim a Gubinem doszło do tragicznego wypadku z udziałem kilku pojazdów, w którym zginął jeden mężczyzna.

Prokuratura bada sprawę zdarzenia. Według wstępnych ustaleń do wypadku doszło na 22 kilometrze. Na odcinku DK32 prowadzone były roboty drogowe. Przed godz. 16.00 na jednym pasie zatrzymały się samochody, które jechały w kierunku Gubina. Od strony Krosna Odrzańskiego nadjechał bus – VW Transporter, który nie wyhamował i uderzył w jeden z samochodów oraz w motocyklistę, którzy czekali na możliwość dalszej jazdy przy robotach drogowych. 49-letni kierowca motoru zginął na miejscu.

Ponadto przez to uderzenie doszło do minikarambolu – Transporter z powodu siły uderzenia przemieścił się na lewy pas ruchu i zderzył się z VW Golfem, który jechał z naprzeciwka. Nissan, w którego uderzyło Audi A6 (wcześniej uderzone przez VW transporter), również wylądował na lewym pasie i zderzył się z VW Passatem.

– Na miejscu zdarzenia zostały przeprowadzone oględziny z udziałem prokuratora oraz biegłego. Pojazdy uczestniczące w zdarzeniu zostały zabezpieczone do dalszych czynności. Postępowanie przygotowawcze jest we wstępnej fazie i nadal trwają ustalenia pozwalające na odtworzenia przebiegu zdarzenia i jego przyczyny – informuje Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrzańskim.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
5.2 ° C
5.8 °
4.9 °
56 %
4.4kmh
97 %
pon.
4 °
wt.
6 °
śr.
6 °
czw.
16 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE