niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieTrudny sprawdzian dla Tęczy w ostatnim meczu w roku

Trudny sprawdzian dla Tęczy w ostatnim meczu w roku

Tęczę-Homanit Krosno Odrzańskie czeka trudny sprawdzian w ostatnim meczu w tym roku. W 15. kolejce Jako klasy okręgowej (grupa Zielona Góra) krośnianie zmierzą się z Sprotavią Szprotawa.

Tęcza dotychczasową kampanię w zielonogórskiej okręgówce może uznać za bardzo udaną. Początek sezonu był niemrawy, ale od 4. kolejki Multicolores pozostają niepokonani i dzięki dobrym wynikom umocniła się na 2. miejscu w tabeli, które na koniec sezonu da awans do IV ligi. Więc liczymy na to, że uda się to miejsce utrzymać, a może Tęcza poprawi swoją pozycję.

W ostatnim meczu w tym roku krośnianie zmierzą się na wyjeździe z Sprotavią Szprotawa. Nie będzie to łatwe spotkanie. Rywale Tęczy plasują się na wysokim, 6. miejscu w tabeli Jako klasy okręgowej. Sprotavia rzadko przegrywa. Gorsza od rywali była tylko dwukrotnie, podobnie jak Tęcza.

Drużyna ze Szprotawy to mistrzowie remisów – mieli ich w tym sezonie aż 7. Mają najlepszą defensywę lidze wspólnie z liderem zielonogórskiej okręgówki, Stalą Jasień – stracili tylko 9 bramek. Z drugiej strony mają problem ze zdobywaniem goli – udało im się trafić do siatki 20 razy. Dla porównania Tęcza zdobyła aż 41 goli.

Niezależnie od wyniku spotkania Tęcza przezimuje na 2. miejscu w tabeli. Przydałoby się jednak, żeby krośnianie nie stracili ciężko wypracowanej przewagi.

Mecz Sprotavia Szprotawa vs Tęcza-Homanit Krosno Odrzańskie odbędzie się w sobotę (19 listopada). Początek meczu o godz. 13.00.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
22.1 ° C
23.2 °
21.8 °
50 %
5.1kmh
91 %
niedz.
22 °
pon.
26 °
wt.
27 °
śr.
30 °
czw.
32 °

NAJPOPULARNIEJSZE