czwartek, 8 czerwca, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno Odrzańskie"Tu jest przyszłość" - sprawdź spotkanie w powiecie krośnieńskim

„Tu jest przyszłość” – sprawdź spotkanie w powiecie krośnieńskim

„Tu jest przyszłość” to inicjatywa największej partii opozycyjnej w Polsce – Platformy Obywatelskiej, która objeżdża Polskę w ostatnich tygodniach. Tym razem zawita do województwa lubuskiego. Sprawdź jacy goście i gdzie odbędą się spotkania w powiecie krośnieńskim.

Chciałbym zaprosić Lubuszan na dziesiątki spotkań w małych miastach i miasteczkach naszego regionu. Rozmawiamy po to, aby formułować i prezentować i konsultować nasz program wyborczy. Rozmawiamy też o problemach, które doskwierają naszemu społeczeństwu – mówił przewodniczący PO w regionie poseł Waldemar Sługocki na konferencji prasowej prezentującej akcję.

Poza spotkaniami otwartymi, na które przyjść może każdy, odbędą się również spotkania dla konkretnych grup społecznych – Politycy nie tylko powinni rozmawiać, ale też słuchać obywateli, aby w przyszłości wychodzić naprzeciw oczekiwaniom – dodała posłanka Katarzyna Osos.

Wszystkie spotkania odbędą się 11 maja (czwartek):

Krosno Odrzańskie i Bytnicę odwiedzą parlamentarzyści Grzegorz Schetyna, Zofia Czernow, Zbigniew Konwiński oraz Witold Zembaczyński. W szczególności dużo emocji wzbudza przyjazd byłego Marszałka Sejmu i wicepremiera.

  • Bytnica – godz. 16.00 – Centrum Kultury w Bytnicy
  • Krosno Odrzański – godz. 17.15, Salka Konferencyjna OSiR ul. Pułaskiego 3

Gubin i Bobrowice odwiedzą z kolei Marzena Okła – Drewnowicz, Małgorzata Chmiel, Rafał Grupiński i Tadeusz Zwiefka. Tutaj też nie brakuje znanych twarzy i polityków z pierwszych stron gazet.

  • Bobrowice – godz. 16.00, Gminny Ośrodek Kultury w Bobrowicach
  • Gubin – godz. 17.30, Gubiński Dom Kultury, ul. Westerplatte 14

Tematy spotkań zamkniętych będzie z kolei polityka senioralna, a także sprawy komunalne w tym problemy w zatwierdzaniu taryf za wodę i ścieki. Z kolei w Sulechowie w ten sam dzień odbędzie się otwarte spotkanie z liderem opozycji Donaldem Tuskiem.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie umiarkowane
16.5 ° C
16.6 °
16 °
94 %
2kmh
78 %
czw.
27 °
pt.
28 °
sob.
27 °
niedz.
23 °
pon.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE