poniedziałek, 5 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieW krośnieńskiej siedzibie Straży Granicznej oddawali krew

W krośnieńskiej siedzibie Straży Granicznej oddawali krew

We wtorek – 19 lipca – na terenie komendy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim odbyła się zbiórka krwi.

We wtorek 19 lipca na terenie komendy NoOSG funkcjonariusze Straży Granicznej oraz mieszkańcy miasta oddawali honorowo krew.

” – Była to kolejna w tym roku akcja zorganizowana na terenie naszego oddziału.” – informuje rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej, mjr SG Joanna Konieczniak

W akcji poza funkcjonariuszami Straży Granicznej, wzięli również udział funkcjonariusze Policji oraz mieszkańcy miasta. Zbiórka krwi odbyła się w mobilnym punkcie poboru krwi.

„- Nasza krew potrzebna jest każdego dnia, jednak szczególne zapotrzebowanie na nią odnotowuje się właśnie teraz z uwagi na sytuację międzynarodową, jak również trwającą nadal pandemię. Jednak bez względu na wszystko, organizowane akcje krwiodawstwa mają przez cały czas szczególne znaczenie.” – podkreśla mjr SG J. Konieczniak

Poniedziałkowe pobieranie krwi w Nadodrzańskim Oddziale SG zorganizował personel medyczny z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze. Z 17 osób do oddania krwi zakwalifikowało się 15. W ten sposób zebrano 6,75 litra krwi.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
4.8 ° C
4.9 °
2.8 °
95 %
1.8kmh
100 %
pon.
5 °
wt.
4 °
śr.
2 °
czw.
3 °
pt.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE