poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieWeekend Wolnego Czasu w Parku Tysiąclecia

Weekend Wolnego Czasu w Parku Tysiąclecia

Ledwo minęło Rybobranie, a szykuje się nam kolejna impreza w Parku Tysiąclecia w Krośnie Odrzańskim – Weekend Wolnego Czasu.

Ostatnia odsłona Rybobrania w Krośnie Odrzańskim, zorganizowana w nowym miejscu, czyli w Parku Tysiąclecia, sprawdziła się. Wiele osób uważa, że kolejne wydarzenia powinny być realizowane na zielonym skwerze w centrum miasta. Długo na kolejną imprezę nie musimy czekać. Weekend Wolnego Czasu odbędzie się 25 i 26 czerwca właśnie w Parku Tysiąclecia.

Czym jest Weekend Wolnego Czasu? To kilka inicjatyw? Wśród nich między innymi Festiwal Polskich Win Musujących pn. „Muśnięci”, gdzie lokalni (i nie tylko) winiarze będą mogli zaprezentować swoje produkty. Obecni będą: Winnica Gostchorze, Winnica Od Nowa, Winnica Kępa Wiślicka, Winnica Jakubów, Winnica Equus, Winnica Kojder, Winnica Aris, Winnica Pod Wieżą, Winnica Saint Vincent, Winnica Jantoń, Piwnica Lorka, Winnica Chodorowa i Winnica Margaret.

Impreza jest wspólnie organizowana przez Powiat Krośnieński i Kompleks Wypoczynkowy Temar. W ośrodku Temar w Dąbiu odbędzie się Noc Świętojańska. Szczegóły na plakacie poniżej:


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
bezchmurnie
28.2 ° C
28.8 °
26.8 °
33 %
2.7kmh
4 %
pon.
30 °
wt.
27 °
śr.
26 °
czw.
28 °
pt.
29 °

NAJPOPULARNIEJSZE