piątek, 24 marca, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieWięcej sportowych inwestycji w Krośnie Odrzańskim

Więcej sportowych inwestycji w Krośnie Odrzańskim

Trwa remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3. Do tego gmina złożyła wniosek o dofinansowanie budowy hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym.

Sport i rekreacja stoi wysoko na liście priorytetów krośnieńskiego samorządu. Wiemy już, że w tym roku zostanie wyremontowany pomost nad jeziorem Glibiel w Łochowicach. Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim pozyskał na to zadanie 75 000 zł z program Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego o nazwie „Lubuska Baza Sportowa”.

To nie jedyne zadanie, dotyczące sportu i rekreacji, które są lub będą realizowane w najbliższym czasie. Trwa remont sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 3. Obecnie zerwany został stary parkiet. W niedługim czasie obiekt zmieni się nie do poznania.

Na tę inwestycję gmina Krosno Odrzańskie pozyskała dofinansowanie z Województwa Lubuskiego w wysokości 57 800 zł. Resztę kosztów pokrywa krośnieński samorząd.

To nie koniec sportowych zadań, choć ostatnie jest niepewne. Wszystko zależy od tego, czy uda się pozyskać dotację. W ramach Programu Inwestycji Strategicznych został złożony wniosek o dofinansowanie na budowę hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
8.1 ° C
9.3 °
8.1 °
90 %
3.4kmh
91 %
sob.
11 °
niedz.
8 °
pon.
6 °
wt.
6 °
śr.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE