poniedziałek, 25 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieWigilia Miejska i Jarmark Bożonarodzeniowy już w ten weekend!

Wigilia Miejska i Jarmark Bożonarodzeniowy już w ten weekend!

W sobotę (10 grudnia) odbędzie się Wigilia Miejska połączona z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym.

Sporo świątecznych atrakcji czeka na nas w najbliższą sobotę (10 grudnia) w Krośnie Odrzańskim. Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” zaprasza na Wigilię Miejską oraz Jarmark Bożonarodzeniowy, które odbędą się na ulicy Czarnieckiego i promenadzie.

Oto szczegółowy program imprezy:

  • godz. 13.00-18.00 Kiermasz-Jarmark – stoiska z ozdobami świątecznymi, rękodzieło, lokalne produkty i świąteczne potrawy. Stoisko Młodzieżowej Rady Miejskiej – akcja charytatywna „Literatura dla psiura”
  • godz. 14.00-18.00 Strefa artystyczna – występy muzyczne, animacje i warsztaty dla dzieci, spotkanie ze Świętym Mikołajem, bombki podpisywane przez Burmistrza Krosna Odrzańskiego Marka Cebulę (na cel charytatywny – Powiatowy Dom Dziecka w Krośnie Odrzańskim).
  • godz. 14.30 Świąteczne życzenia – składanie życzeń przez Burmistrza Krosna Odrzańskiego Marka Cebulę i Proboszcza Parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej ks. Zbigniewa Samociaka.
  • godz. 18.00 Marsz Mikołajów – przemarsz z ulicy Czarnieckiego na plac przy ul. Poznańskiej i wspólne rozświetlenie szopki miejskiej.

Tak na świąteczne wydarzenia w Krośnie Odrzańskim zaprasza CAK „Zamek”: „Wigilia Miejska i Jarmark Bożonarodzeniowy już w sobotę 10 grudnia 2023 ! Ulica Czarnieckiego w Krośnie Odrzańskim. Podzielimy się opłatkiem, złożymy życzenia, pośpiewamy kolędy i pastorałki wspólnie z wykonawcami na wigilijnej scenie. Będą nam towarzyszyły akcje charytatywne. Zrobimy zakupy przedświątecznych dekoracji i dań. Będzie czas na na warsztaty artystyczne. W Marszu Mikołajów przejdziemy pod bożonarodzeniową szopkę, by ją wspólnie rozświetlić. Spotkajmy się w świątecznym nastroju.”


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie małe
19.1 ° C
19.8 °
18.8 °
62 %
2.7kmh
47 %
pon.
18 °
wt.
25 °
śr.
27 °
czw.
27 °
pt.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE