sobota, 23 września, 2023
spot_img

Zdrów jak Lubuska Ryba

Już w najbliższy weekend święto Krosna Odrzańskiego – Rybobranie. Przy okazji będziemy mogli skosztować również wyśmienitej ryby w kilku stoiskach gastronomicznych. Środki na to pozyskało Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Skarpa ze środków Zarząd Województwa Lubuskiego.

Jakie ryby będziemy mogli zjeść – Z całą pewnością pojawi się pstrąg, ale jesteśmy przekonani, że również inne potrawy, popularne na tego typu imprezach i znane z poprzednich lat będziemy mogli skosztować – mówi w rozmowie z nami Tomasz Miechowicz, prezes Stowarzyszenia.

Jak czytamy w opisie projektu, nie tylko samą gastronomią będziemy się zachwycać. Znajdziemy również stoiska, które pozwolą nam zadbać o zdrowie. Skonsultujemy się z medykami na stoisku Zachodniego Centrum Medycznego, a także sprawdzimy swoje pomiary u pań ze Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. W miasteczku będzie można wykonać podstawowe badania, ratownicy nauczą pierwszej pomocy, a trenerzy personalni poprowadzą rozgrzewki i treningi po parku 1000-lecia dla chętnych.

Gdy już zadbamy o nasze ciało, czas zadbać o duszę i posłuchać lokalnych zespołów muzycznych. Te będą występować na dużej scenie. Projekt jest realizowany w ramach środków Województwa Lubuskiego na „Działania promocyjne wpływające na pozytywny wizerunek województwa w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego”


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
17 ° C
17.1 °
15.5 °
65 %
5.5kmh
100 %
sob.
18 °
niedz.
20 °
pon.
22 °
wt.
26 °
śr.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE