niedziela, 14 lipca, 2024

Zdrów jak Lubuska Ryba

Już w najbliższy weekend święto Krosna Odrzańskiego – Rybobranie. Przy okazji będziemy mogli skosztować również wyśmienitej ryby w kilku stoiskach gastronomicznych. Środki na to pozyskało Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Skarpa ze środków Zarząd Województwa Lubuskiego.

Jakie ryby będziemy mogli zjeść – Z całą pewnością pojawi się pstrąg, ale jesteśmy przekonani, że również inne potrawy, popularne na tego typu imprezach i znane z poprzednich lat będziemy mogli skosztować – mówi w rozmowie z nami Tomasz Miechowicz, prezes Stowarzyszenia.

Jak czytamy w opisie projektu, nie tylko samą gastronomią będziemy się zachwycać. Znajdziemy również stoiska, które pozwolą nam zadbać o zdrowie. Skonsultujemy się z medykami na stoisku Zachodniego Centrum Medycznego, a także sprawdzimy swoje pomiary u pań ze Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. W miasteczku będzie można wykonać podstawowe badania, ratownicy nauczą pierwszej pomocy, a trenerzy personalni poprowadzą rozgrzewki i treningi po parku 1000-lecia dla chętnych.

Gdy już zadbamy o nasze ciało, czas zadbać o duszę i posłuchać lokalnych zespołów muzycznych. Te będą występować na dużej scenie. Projekt jest realizowany w ramach środków Województwa Lubuskiego na „Działania promocyjne wpływające na pozytywny wizerunek województwa w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego”


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie umiarkowane
17.7 ° C
17.7 °
17.1 °
66 %
1.3kmh
55 %
niedz.
27 °
pon.
29 °
wt.
28 °
śr.
28 °
czw.
32 °

NAJPOPULARNIEJSZE