środa, 8 lutego, 2023

Zdrów jak Lubuska Ryba

Już w najbliższy weekend święto Krosna Odrzańskiego – Rybobranie. Przy okazji będziemy mogli skosztować również wyśmienitej ryby w kilku stoiskach gastronomicznych. Środki na to pozyskało Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Skarpa ze środków Zarząd Województwa Lubuskiego.

Jakie ryby będziemy mogli zjeść – Z całą pewnością pojawi się pstrąg, ale jesteśmy przekonani, że również inne potrawy, popularne na tego typu imprezach i znane z poprzednich lat będziemy mogli skosztować – mówi w rozmowie z nami Tomasz Miechowicz, prezes Stowarzyszenia.

Jak czytamy w opisie projektu, nie tylko samą gastronomią będziemy się zachwycać. Znajdziemy również stoiska, które pozwolą nam zadbać o zdrowie. Skonsultujemy się z medykami na stoisku Zachodniego Centrum Medycznego, a także sprawdzimy swoje pomiary u pań ze Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. W miasteczku będzie można wykonać podstawowe badania, ratownicy nauczą pierwszej pomocy, a trenerzy personalni poprowadzą rozgrzewki i treningi po parku 1000-lecia dla chętnych.

Gdy już zadbamy o nasze ciało, czas zadbać o duszę i posłuchać lokalnych zespołów muzycznych. Te będą występować na dużej scenie. Projekt jest realizowany w ramach środków Województwa Lubuskiego na „Działania promocyjne wpływające na pozytywny wizerunek województwa w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego”


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
bezchmurnie
-3 ° C
-3 °
-5.6 °
73 %
1.7kmh
7 %
śr.
2 °
czw.
3 °
pt.
4 °
sob.
5 °
niedz.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE