piątek, 22 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieZmarł były radny i pracownik KPWK, Jerzy Lewandowski

Zmarł były radny i pracownik KPWK, Jerzy Lewandowski

We wtorek – 25 kwietnia – odbyło się ostatnie pożegnanie Jerzego Lewandowskiego, byłego radnego UM w Krośnie Odrzańskim i kierownikiem Działu Wodno-Kanalizacyjnego w KPWK.

KPWK pożegnało Jerzego Lewandowskiego na Facebooku: „Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci naszego emerytowanego Kolegi i Przyjaciela Jerzego Lewandowskiego. Jego śmierć zaskoczyła i zasmuciła nas wszystkich.

Zmieniamy się czasy, zmieniały się nazwy zakładów i przedsiębiorstw- NIE ZMIENIAŁ SIĘ ON. 44 lata taki sam i wciąż zawodowo ten sam – nasz kierownik działu Wodociągowo- Kanalizacyjnego. Kierownik z krwi i powołania.

Był człowiekiem ogromnej dobroci, o wielkim sercu dla ludzi. Nigdy nikomu nie odmówił pomocy, nigdy nie zabrakło mu czasu dla drugiej osoby. Był też wielkim lokalnym krośnieńskim patriotą, zaangażowanym w sprawy naszej społeczności.

Pracy, która była jego pasją i firmie, która zawsze była jego drugim domem, oddał całe swoje zawodowe życie.

Wychował wiele pokoleń instalatorów i monterów, przekazując im swoją wiedzę, doświadczenie oraz pomoc w rozwiązywaniu jakże trudnych w pracy komunalnika hydro zagadnień.”


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
umiarkowane opady deszczu
13.7 ° C
13.8 °
13.3 °
94 %
2.6kmh
100 %
sob.
19 °
niedz.
20 °
pon.
22 °
wt.
25 °
śr.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE